Испытательные машины, твердомеры, маятниковые копры. Оборудование, измерительные приборы и оснастка для механических испытаний

Копри маятникові

Призначений для оцінки геометричних параметрів виробів складної форми.
Маятниковий копер для випробувань зразків з високоміцних металів і сплавів на двоопорний вигин по методу Шарпі для визначення поглиненої енергії…
Маятниковий копер для випробувань зразків з високоміцних металів і сплавів на двоопорний вигин по методу Шарпі, і визначення поглиненої енергії…
Маятниковий копер для випробувань зразків з пластмас, щільного нейлону, скловолокна, кераміки, ізоляційних і інших неметалічних матеріалів для визначення поглиненої енергії…
Верстат для нанесення U і V образного надрізу (концентратору напруги) на зразки для випробувань на двоопорний вигин (метод Шарпі) і…
Призначений для оцінки геометричних параметрів виробів складної форми, і зіставлення виміряних значень з "еталонним".

Копри маятникові

Компанія Укрінтех представляє маятникові копри - це обладнання для випробування зразків з металів, пластмас і сплавів на двох-опорний ударний вигин, ударну розтягнення і ударну в'язкість. Результати подібних досліджень допомагають визначити стійкість поверхонь, матеріалів, виробів до деформації в складних умовах експлуатації. Даний показник свідчить про ступінь якості механічних властивостей об'єкта вивчення, які впливають на конструкційні та експлуатаційні властивості матеріалу.

Маятникові копри - надійний і простий у використанні обладнання, що повністю відповідає сучасним вимогам. Проведення даних випробувань має вагоме значення для різних галузей промисловості.

На даних копрах можливе проведення випробувань як в рамках поточного виробництва, так і окремих зразків для дослідницької діяльності.

Принцип дії маятникового копра є простим. За роботу маятникового копра відповідає програмований логічний контролер, який забезпечує точне і безпомилкове управління приладом. Завдяки точному енкодер здійснюється автоматичний підхоплення і повернення молота в зведеному стан після проведення випробування. Крім того, маятниковий копер безпечний в роботі, присутній захист від випадкового скидання молота.

Роботою маятникового копра можна управляти як з пульта управління, так і за допомогою програмного забезпечення.

Спеціальне програмне забезпечення для маятникового копра призначене для збору, архівації і обробки інформації, отриманої в ході випробувань матеріалів на маятниковому копрі. Дозволяє проводити випробування матеріалів і сплавів відповідно до стандартом ДСТУ.

Дані копри можуть застосовуватися для проведення випробувань різного типу:

  • за типом деформації;
  • на ударну міцність;
  • в різних температурних умовах.

Детальну інформацію про маятникових копрах, представлених в каталозі Укрінтех - технічні характеристики, описи, ціни - ви знайдете на сайті. Якщо у вас є питання, звертайтеся до представників компанії або заповніть нижче контактну форму. Наші співробітники оперативно нададуть технічну консультацію і відповіді на всі супутні питання.

Ціна маятникового копра обговорюється індивідуально виходячи з необхідної комплектації і технічного завдання. Крім того, компанія Укрінтех надає найбільш зручні умови оплати і поставки маятникового копра.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.