производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Поставка обладнання

Компанія «НВП «Укрінтех» понад 10 років успішно працює і розвивається в області приладів неруйнівного контролю, випробувального та лабораторного обладнання, контролю якості матеріалів і виробів.

Команда підприємства напрацювала величезний практичний досвід в ефективному підборі і оперативній поставці обладнання, метрологічному супроводі, сервісному обслуговуванні, лабораторних випробуваннях, НДДКР і виробництві, що дозволяє у комплексі вирішувати виникаючі труднощі клієнтів у роботі з технікою.

Напрямки діяльності компанії «НВП «Укрінтех»:

  • Обладнання для механічних випробувань матеріалів і виробів
  • Обладнання та витратні матеріали для металографії
  • Обладнання для аналізу хімічного складу металів і сплавів
  • Обладнання для НК і КД, контролю якості матеріалів і покриттів, газових і водних середовищ

На правах офіційного дилера і партнера ми поставляємо прилади, обладнання та витратні матеріали провідних виробників: SciAps (США), Effer (Франція), Optika (Італія), Chennai Metco (Індія), Starmans electronics Ltd. (Чехія), Metal Power (Індія), Компанія ВЗОР (РФ) і ін . Інженери компанії «Укрінтех» сертифіковані компаніями-виробниками для здійснення збирання, монтажу, налагодження та ремонту обладнання, що постачається.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.