производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Сервіс та гарантія

Загальні положення

На товари, придбані в нашій компанії, надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання виробника про відсутность у товарі виробничих дефектів і його відповідність паспорту. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника, гарантійна відмітка в паспорті на товар або гарантійний талон Компанії «УКРІНТЕХ».

Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або Керівництвом по його експлуатації).

Терміни та умови надання гарантії

Гарантія надається на термін, встановлений виробником, але не менше 12-ти місяців з дня передачі товару постачальником, якщо інше не обумовлено в договорі.

Якщо протягом гарантійного періоду будуть виявлені дефекти товару, Компанія за свій рахунок відремонтує його або замінить дефектний товар (його частини).

Виконання гарантійного ремонту здійснюється Сервісним центром Компанії протягом 14 робочих днів, а в разі необхідності поставки товару або запасних частин для заміни з заводу-виготовлювача - не пізніше 5 (п'яти) тижнів з дня отримання відповідної письмової заяви Покупця.

Доставка дефектного Товару Постачальнику для гарантійного ремонту (заміни) і його повернення Покупцеві здійснюється за рахунок Покупця.

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті якщо:

 • порушена цілісність гарантійних пломб, наклейок і голограм
 • є механічні або інші пошкодження, а також вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. п., які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб
 • було вироблено несанкціоноване розкриття, ремонт або внесені зміни в схему або конструкцію товару
 • несправності виникли в результаті недотримання вимог інструкції по експлуатації та перевищення зазначених в інструкції по експлуатації діапазонів вимірювань
 • обладнання прийшло в непридатність внаслідок недотримання вимог регламенту профілактичного обслуговування та несвоєчасної заміни витратних матеріалів.
 • серійний номер, змінений, стертий або не може бути встановлений

Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

 • витратні матеріали та частини, які швидко зношуються (фільтри, батарейки, кейси, чохли і т.д.)
 • природний знос або вичерпання ресурсу
 • ушкодження в результаті стихійних лих (природних явищ)
 • ушкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі
 • ушкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або виниклі в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів
 • ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації
 • програмне забезпечення, яке не входить в комплект виробу

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.