производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр

Актуальні новини

З 15 по 18 червня 2021 в Міжнародному виставковому центрі відбудеться спеціалізована виставка «Зброя та безпека», яка на сьогоднішній день займає лідируючі позиції в сфері оборонної промисловості.

Протягом багатьох років компанія «Укрінтех» займає лідируючі позиції з виробництва та постачання обладнання для контролю якості матеріалів і виробів: хімічного аналізу, механічних випробувань, неруйнівного контролю, технічної діагностики, металографії і пробопідготовки, а також лабораторного обладнання.

Запорізький Промисловий Форум - це один з найбільших в Україні виставкових форумів, на якому будуть представлятися розробки в галузі металургії, машинобудування, ливарних технологій, зварювання, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень і ін.

Прийміть щирі вітання з Днем Великої Перемоги!

Бажаємо вам щасливої весни, хороших новин, що приносять радість, спокою в душі, стабільності і впевненості в тому, що завтрашній день принесе вам везіння і успіх.

Нещодавно на базі компанії «Укрінтех» було проведено навчання фахівців «Конотопського авіаремонтного заводу« Авіакон ».

Фахівці навчилися з роботою металографічного мікроскопа Optika IM-3 Met і програмним забезпеченням Thixomet, виробництва компанії «OPTIKA».

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.