производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр

Актуальні новини

Бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, і нових трудових перемог у всіх справах і починаннях!

Успішних проектів, злагодженої роботи, надійних партнерів і відмінних результатів!

Більшість підприємств прагне підтримувати високий рівень якості, щоб кожен виріб, послуга, процес і функціонування відповідали всім вимогам. Для цього, повинні бути впроваджені правильні технології, сучасні обладнання, системи і процедури для забезпечення необхідного управління якістю на кожному етапі виробництва.

Компанія «Укрінтех» запрошує Вас взяти участь у щорічному науково-практичному семінарі: «Сучасні тенденції в системі контролю якості матеріалів і виробів»

Для більшості людей металургія - це іскриста струмінь розплавленого металу, для металургів - велика, відповідальна і напружена робота. Гігантські комбінати, складне устаткування і технології, потужна наукова база і, звичайно, тисячі високопрофесійних фахівців - ось що таке сучасна металургія.

24 червня компанія «Укрінтех» взяла участь в онлайн-конференції, присвячене актуальним аспектам забезпечення якості оборонної продукції, організатором якої був «Національний університет оборони України».

З 15 по 18 червня 2021 в Міжнародному виставковому центрі відбудеться спеціалізована виставка «Зброя та безпека», яка на сьогоднішній день займає лідируючі позиції в сфері оборонної промисловості.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.