Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Комплексні дослідження металів і сплавів

Комплексні дослідження металів і сплавів дозволяють визначити основні технологічні властивості матеріалу. Це дає можливість встановити максимально допустимі навантаження для вироби, особливо, коли воно є частиною цілого механізму. Своєчасне виявлення неякісного матеріалу дозволить не тільки знизити ризик поломки самої деталі, але і запобігти зупинці цілого виробництва.

Проведення комплексних випробувань доцільно в разі складання і зварювання з окремих металевих виробів цільної конструкції. У Центрі Незалежних Досліджень надаються послуги для проведення всіх необхідних випробувань в комплексі.

Для металографічних досліджень використовуються тільки якісні видаткові матеріали і сучасний мікроскоп з можливістю збільшення в 500 разів. В рамках хімічного аналізу проводиться визначення складу і кількості елементів, з яких складається метал або сплав. Щоб встановити, наскільки метал добре згинається, стискується і розтягується випробування проводяться на високоточному обладнанні. Всі результати надаються у вигляді оформленого протоколу.

В рамках комплексного дослідження металів і сплавів в аттестованной лабораторії Центру Незалежних Досліджень проводяться:

  • хімічний аналіз металів і сплавів;
  • металографічні дослідження;
  • механічні випробування, зокрема, розтягнення, стиснення, вигин, ударна в'язкість, а також вимірювання твердості.

Кількість і параметри необхідних зразків узгоджуються попередньо з нашими фахівцями під час обговорення технічного завдання. Ви можете виготовити зразки самостійно відповідно до нормативно-технічної документації або довірити це команді Центру Незалежних Досліджень.

У разі, якщо необхідно провести комплексне дослідження нестандартних зразків, наші фахівці виготовлять спеціальну оснастку для проведення випробувань.

З огляду на побажання кожного клієнта, фахівці лабораторії допоможуть Вам отримати відповіді на всі питання, що цікавлять в досить короткі терміни.

Для Вашої зручності ми співпрацюємо з усіма службами доставки, що дозволить Вам швидко передати зразки для досліджень будь-яким зручним способом.

З моменту отримання зразка всього за кілька годин Ви отримуєте результати комплексного дослідження.

і наш фахівець скоро з Вами зв'яжеться.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.