Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Рентгенофлуорісцентний аналіз

Рентгенофлуорісцентний аналіз - це сучасний, високоточний, швидкий і неруйнівний метод елементного аналізу. Він забезпечує високу вироблених результатів і низькі межі виявлення.

Рентгенофлуоресцентного аналізу підлягають всі види високо- і низьколегованої сталей, нержавіючої сталі, інструментальної сталі, хром-молібденової сталі, нікелевих сплавів, сплав кобальту, нікель-кобальтових жароміцних сплавів, титанових сплавів, мідних сплавів, латунь (бронза).

Дослідження проводяться за допомогою рентгенофлуоресцентного спектрометра.

РФА широко використовується в геології, геохімії, чорної і кольорової металургії, в нафтовій і харчової промисловості, сільському господарстві, екології та багатьох ін.

До нас звертаються, коли необхідно перевірити хімічний склад таких виробів, як:

  • металопрокат, а саме: кола, шестигранники, квадрати, листи, куточки, смуги, швелера, двотаврові балки, арматура, труби та інше.
  • зубчасті колеса, прокатні валки, штоки, вали, осі, бандажі, пружини і амортизатори, пальці ланки гусениць, корпусу форсунок та інші деталі.
  • металевий посуд, похідний інвентар, садові та ремонтні інструменти, сходи.
  • упаковка харчової продукції, контейнери для зберігання кормів.

Рентгенофлуоресцентного спектрометрія дозволяє проводити хімічний аналіз не тільки готової продукції, а й сировини у вигляді виробничих відходів у вигляді обрізків або уламків.

Рентгенофлуоресцентний аналіз на Вашому підприємстві

Вирізка зразка для хімічного аналізу можлива далеко не завжди. Виріб, хімічний склад якого необхідно дізнатися, може перебувати в роботі, бути ексклюзивним або НЕ транспортабельним. Для подібних випадків використовується портативний обладнання. Фахівці Центру Незалежних Досліджень проведуть рентгенофлуоресцентний аналіз на Вашому підприємстві, що допоможе Вам у найкоротші терміни отримати результати досліджень.

Рентгенофлуоресцентний аналіз в польових умовах

У разі, якщо Вам необхідно здійснити вхідний контроль в польових умовах, ми надаємо послугу рентгенофлуоресцентного аналізу на виїзді. Це дозволить Вам проконтролювати якість закуповуваних матеріалів на складі, у вагонах і на територіях навантаження-розвантаження продукції. За допомогою портативного аналізатора Ви не тільки зможете заощадити час, а й захистити свою репутацію від недобросовісних постачальників.

Вимоги до досліджуваного зразка:

  • діаметр досліджуваної поверхні - від 10 мм,
  • товщина зразка - від 1 мм,
  • зразок повинен мати хоча б одну плоску поверхню для достовірності результатів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

і наш фахівець скоро з Вами зв'яжеться.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.