Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Пробопідготовка металографічних зразків

Одним з найважливіших етапів у проведенні металографічних досліджень, що безпосередньо впливають на результат, є пробопідготовка. Центр Незалежних Досліджень оснащений всією необхідною матеріально-технічною базою для якісної підготовки зразків.

В рамках пробоподготовки використовується обладнання виробництва компанії Chennai Metco.

Для підготовки металографічних шліфів використовуються тільки високоякісні видаткові матеріали швейцарської компаніїMicrodiamant.

На кожному етапі підготовки зразка застосовуються такі витратні матеріали:

Вирізка зразка

При вирізки зразків використовуються спеціалізовані абразивні і алмазні диски із застосуванням особливихСОЖ (мастильно-охолоджуючих рідин), дозволяють не тільки поліпшити умови різання і продовжити ресурс ріжучого інструменту, але і оберігають матеріал від перегріву і як наслідок,спотворення вихідної структури.

Запресовування зразка

При необхідності, проводиться гаряча запрессовка зразка в полімерному матеріалі, а для термочутливих або тендітних зразків застосовується холодна заливка. Для гарячого запресування можуть бути застосовані:бакелит, в тому числі електропровідний, що дозволяє провести електрохімічне травлення зразка, термопласти на основі епоксидних смол і метакрилатів. Для холодної заливки застосовуються двокомпонентні матеріали на основі епоксидних або поліефірних смол.

Шліфування зразка

Залежно від типу зразка і його фізичних властивостей шліфування зразків виконується на шліфувальних паперах або на спеціальних алмазних шліфувальних дисках.

Основна і фінішна полірування зразка

Полірування проводиться на спеціалізованих полірувальних тканинах із застосуванням моно- або полікристалічних алмазних суспензій і паст як на водній, так і на спиртовій основі. При необхідності, застосовується фінальна полірування на дрібнодисперсних (0,05-0,5 мкм)оксидах кремнію або алюмінію.

різні полімери для гарячої або холодної запрессовки, шліфувальні алмазні диски, шліфувальний папір, полірувальні тканини, алмазні пасти і суспензії.

Для початкових і фінальних кроків полірування металографічних зразків використовуються різні шліфувальні тканини.

Карбідо-кремнієві шліфувальні плівки

Є альтернативою звичайному папері, маючи при цьому більш рівномірний розподіл абразиву по поверхні для рівного зняття матеріалу

Алмазні шліфувальні диски

Для тонкої, фінальної шліфування матеріалу, а також для приготування зразків з надтвердих матеріалів (карбід вольфраму, нітрид бору), і з неметалічних матеріалів (кераміка, композитні матеріали, породи і мінерали).

Моно- і полікристалічні алмазні суспензії на водній основі.

В рамках пробоподготовки також використовуються монокристалічні і полікристалічні алмазні суспензії. застосовуються для твердих і понад-твердих матеріалів, як зміцнені сплави, суперсплави, інструментальні стали, кераміка, мінерали.

Моно- і полікристалічні алмазні суспензії на спиртовій основі.

не містять води і дозволяють полірувати гігроскопічні і піддаються корозії матеріали, наприклад, сплави з вмістом магнію, клінкер, солі.

і наш фахівець скоро з Вами зв'яжеться.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.