Отрезные станки, шлифовально-полировальные станки, запрессовочные станки, металлографически5е микроскопы, расходные материалы, для подготовки образцов, магнитные системы крепления полировальных тканей, шлифовальные диски, алмазные суспензии и пасты, программное обеспечение

Верстати відрізні

Серія підлогових ручних і автоматичних відрізних верстатів Baincut. Baincut - M - модель початкового рівня з діаметром відрізного диска 250…
Серія підлогових ручних і автоматичних відрізних верстатів Baincut. Baincut-UM – модель з діаметром відрізного диска 300 мм.
Серія підлогових ручних і автоматичних відрізних верстатів Baincut. Baincut - L - модель з діаметром відрізного диска 350 мм.
Серія підлогових ручних і автоматичних відрізних верстатів Baincut. Baincut L Plus - ручна модель з діаметром відрізного диска 400 мм.
Серія настільних ручних і автоматичних відрізних верстатів Baincut. Baincut-HSS Plus – Настільний лінійний прецизійний відрізний верстат з діаметром відрізного диска…

Основні переваги верстатів відрізних

Компанія ТОВ "НПП УКРИНТЕХ," що є ексклюзивним дистриб'ютором компанії Chennai Metco (Індія) в Україні, пропонує верстати відрізні різної модифікації для пробоподготовки. Відрізні верстати компанії Chennai Metco зарекомендували себе у всьому світі, як функціональне і надійне устаткування для вирішення широкого спектру завдань в металографії.

Основні переваги промислових відрізних верстатів – це доступність, багатофункціональність, надійність, простота в експлуатації, технічна підтримка і сервісне обслуговування фахівцями, які пройшли атестацію і отримали сертифікат від виробника – компанії Chennai Metco.

Завдяки правильній технології різання і подання охолоджувальної рідини гарантуються мінімальні ушкодження мікроструктури зразка, крім того правильний різ створює основу для якісного шліфа в процесі подальшої обробки.

Основні типи верстатів відрізних

Абразивні відрізні верстати представлені високоточними стаціонарними настільними і підлоговими системами.

Настільний відрізний верстат широко використовується при необхідності отримання точних прецизійних резов і тонкого зрізу шару матеріалу. Застосовується для широкого спектру матеріалів різної твердості, а також для дослідження гірських порід. Вони також, застосовуються при виробництві друкованих плат, в напрямах, де потрібні технології високої точності позиціонування координат реза, а також реза матеріалів без деформації.

Відрізний верстат підлогового типу застосовується для різання найширшого спектру деталей: починаючи від метизів і шестерен, закінчуючи валами і корпусами турбін.

Завдяки наявності широкого вибору додаткових пристосувань і аксесуарів можна відрізний верстат по металу купити підібраний для вирішення індивідуального завдання.

Ручні та автоматичні відрізні верстати по металу

Ручні, а також повністю автоматизовані моделі верстатів поставляються з відрізними дисками різних діаметрів (від 101,1 мм - 500 мм). Вони мають широкий асортимент оснащення робочої камери для кріплення зразків різних форм, з системою циркуляції охолоджувальної рідини, із захистом від перевантаження і функції "подвійного реза", де за один прохід вирізується зразок з центральної частини зразка.

Всі моделі відрізних верстатів оснащені оглядовими вікнами, системою освітлення робочого простору, системою рециркуляционного водяного охолодження, а також додатковою системою безпеки (блокування дверей).

Верстати відрізні відрізняються ергономічним дизайном і виконані з корозійностійких матеріалів.

Є моделі відрізних верстатів спеціального призначення для різання особливо міцних матеріалів, а також з автоматичним поданням зразка для різання.

Витратні матеріали для відрізних верстатів

В наявності є витратні матеріали для цього устаткування – це алмазні і ельборові диски для різання неметалічних матеріалів (кераміки, скла, композитів і так далі), для різання твердих і супертвердих металів і сплавів; корундові і карбідокремнієві абразивні диски із зв'язкою з бакеліту для сталей і матеріалів різної твердості.

Тип відрізного диска слід підбирати для кожного матеріалу окремо, тоді дисковий відрізний верстат по металу дозволить здійснити різання максимально точно і диск прослужить вам значно довше.

Купити відрізний верстат

Для того, щоб придбати відрізний верстат для металу Ви можете зв'язатися з нашим фахівцем в області металографії і отримати повну консультацію за характеристиками і призначенням верстатів, що дозволить вибрати і купити відрізний верстат по металу максимально відповідний для Вашої лабораторії або виробництва.

Ціна відрізного верстата

Верстат відрізний та його ціна обмовляється з клієнтом індивідуально і формується виходячи з необхідної комплектації.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.