Испытательные машины, твердомеры, маятниковые копры. Оборудование, измерительные приборы и оснастка для механических испытаний

Твердоміри

Дослідження фізико-механічних, трибологічних і електричних властивостей матеріалів на субмікронних і нанометровому масштабах.
Базова модель нанотвердомера, що реалізує основні методики вимірювання твердості, модуля пружності (Юнга) і ряду інших механічних параметрів. У нанотвердомере реалізовані…
GrowTest D100 є універсальним рішенням в точній портативній твердометрії та може виступати надійним інструментом в проведенні претензійної роботи, особливо, при…
Автоматичний вимір твердості по 15 шкалах Роквеллу і Супер-Роквеллу при навантаженнях від 3 кгс до 150 кгс. Перерахунок в шкали…
Вимір твердості за методом Віккерса в діапазоні навантажень 0,3 - 10 кгс / 2 - 30 кгс / 1 -…
Вимір твердості за шкалами Роквеллу: HRA, HRB і HRC у діапазоні навантажень від 60 кгс до 150 кгс.
Вимір твердості за методом Бринелля в діапазоні навантажень від 62,5 кгс до 3000 кгс. Автоматичне отримання відбитку.

Твердоміри для металу

Твердомер - прилад для вимірювання твердості матеріалу. Використовують для контролю твердості деталей. Визначення твердості матеріалів і металів може стати необхідним на будь-яких виробничих ділянках.

Область застосування твердомірів:

Найбільш часто твердомери використовують в машинобудуванні, енергетиці під час проведення контролю якості виробу, в лабораторіях, науково-дослідних центрах, в залізничному виробництві, будівництві, при вхідному контролі заготовок і сировини, а також при розробці нових матеріалів і конструкцій.

Існують різні види твердомірів

Стаціонарні твердоміри

 • Твердомер стаціонарний по Брінеллю,
 • Твердомер стаціонарний по Роквеллу
 • Твердомер стаціонарний за Віккерсом,,
 • Твердомер стаціонарний по Шору.

Так виділяють кілька шкал:

 • шкала Віккерса - для твердих виробів;
 • шкала Бринелля - для більш м'яких матеріалів;
 • шкала Шора - для більш м'яких матеріалів;
 • шкала Роквелла - для твердих виробів

Вибір шкали здійснюється відповідно до технічної документації.

Лінійка стаціонарних твердомірів компанії Укрінтех включає в себе:

Комплекс вимірювання твердості на базі стаціонарного твердоміра по Брінеллю UIT HBW-1 з діапазоном вимірювань 8 - 650 HBW. Оперативно проводить вимірювання і розрахунок результатів, забезпечує високу точність вимірювань завдяки автоматизованим процесам навантаження, утримання та зняття навантаження.

Стаціонарний механічний твердомер по Роквеллу UIT HR - 150 з діапазоном навантажень від 60 до 150 кгс для визначення твердості зразків з вуглецевої сталі, твердих сплавів, термооброблених сталей і інших матеріалів, згідно ISO 6508.1

Автоматизований стаціонарний твердомер по Вікерсом UIT HV - 10/30/50 проводить вимірювання твердості в діапазоні навантажень 0,3-10 кгс / 2-30 кгс / 1-50 кг. Повністю автоматизовані процеси випробувань, вимірювань відбитка і розрахунку твердості забезпечують високу точність випробувань.

Автоматизований стаціонарний твердомер по Роквеллу UIT HR - 300/310/320 призначений для визначення твердості й поверхневої твердості зразків з металів і сплавів. Вимірювання проводяться в 15 шкалах Роквелла і 15 шкалах Супер-Роквелла.

Також, випускаються зразкові міри твердості 2-го розряду, призначені для перевірки приладів вимірювання твердості металів за методами Брінелля, Віккерса, Роквелла, Супер-Роквелла і Шора.

Портативні твердоміри

 • Ультразвуковий твердомер;
 • Динамічний твердомер;
 • Комбінованого типу.

Визначення твердості проводиться різними методами.

Портативна твердометрія представлена широким спектрів приладів як ультразвукових (UIT ТКМ-459М / С), так і динамічних (UIT ТКМ-359М / С, серія UIT ТЕМП, GROWTEST D100).

Прилади використовуються для оперативного вимірювання твердості металів, металевих і неметалліческіз виробів в т. Ч. Поверхнево-зміцнених шарів (цементація, азотування, гарт ТВЧ та ін.), Гальванічних покриттів (хром), наплавлень, оцінки механічної міцності.

Щоб купити твердомер для металу (портативні твердоміри, стаціонарні твердоміри) зверніться в компанію Укрінтех, г. Харьков будь-яким зручним для Вас способом: за вказаними нижче телефонами, через форму зворотного зв'язку на сторінці «Контакти».

Ми здійснюємо поставки приладів в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Полтава, і т. д.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.