производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр

Блог компанії

Використання неруйнівного контролю набуває все більшого значення, особливо при виробництві та експлуатації дорогих об'єктів. Адже цілком очевидно, що недостатність контролю або його недостовірність можуть привести до значних економічних втрат і навіть до серйозних аварійних зупинок.

На сьогоднішній день багато видів випробувального устаткування експлуатуються на підприємствах протягом тривалих років і з часом втрачають експлуатаційні властивості внаслідок фізичного і морального зносу.

Як відомо, дефекти в обладнанні можуть виникати в різні моменти його життєвого циклу: при виготовленні, монтажі, налаштуванні, експлуатації, випробуваннях, ремонті - і мати різні наслідки. Тому дуже важливо для попередження виникнення аварійних відмов проводити своєчасну діагностику промислового обладнання.

Виробництво теплової енергії продовжує залишатися важливим джерелом електроенергії в усьому світі. На теплових електростанціях тепло перетворюється в електрику.

В даний час для перевірки своїх матеріалів майже кожна компанія і оператор трубопроводів або використовує портативні LIBS для неруйнівного контролю, або вимагає, щоб їх підрядники з неруйнівного контролю (NDT) використовували їх.

Ключовим процесом контролю якості в металографічної лабораторії є визначення розміру зерен в металах і сплавах. Більшість металів мають кристалічну структуру, яка містить межі зерен. Під час обробки атоми в кожному зростаючому зерні металу або сплаву розташовуються в певному порядку, заснованому на кристалічній структурі матеріалу.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.