производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр

Блог компанії

У цій статті розглядається сучасний метод контролю вмісту вуглецю та підтвердження марок сталі для маленьких зразків.

Станом на 2021 рік, в Україні експлуатується більше 15 000 мостів. Близько 14% цих мостів мають дефекти. Це означає, що вони мають один або кілька серйозних дефектів і вимагають певних обмежень для забезпечення безпеки. Такі мости не є неминуче небезпечними, але вони можуть ними стати, якщо не буде вжито необхідних заходів.

На сьогоднішній день, метод неруйнівного контролю набуває все більшого значення, особливо при виробництві та експлуатації дорогих об'єктів. Адже цілком очевидно, що недостатність контролю або його недостовірність можуть привести до значних економічних втрат і навіть до серйозних аварійних зупинок.

На сьогоднішній день багато видів випробувального устаткування експлуатуються на підприємствах протягом тривалих років і з часом втрачають експлуатаційні властивості внаслідок фізичного і морального зносу.

Як відомо, дефекти в обладнанні можуть виникати в різні моменти його життєвого циклу: при виготовленні, монтажі, налаштуванні, експлуатації, випробуваннях, ремонті - і мати різні наслідки. Тому дуже важливо для попередження виникнення аварійних відмов проводити своєчасну діагностику промислового обладнання.

Виробництво теплової енергії продовжує залишатися важливим джерелом електроенергії в усьому світі. На теплових електростанціях тепло перетворюється в електрику.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.