производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Як правильні підшипники можуть поліпшити ваш виробничий процес

Кожне виробництво прагне до налагодженого технологічного процесу, тому що він веде за собою не тільки стабільний дохід, але і правильну організацію праці. Але, найчастіше багатьом не вдається уникнути кожної виробничої проблеми.

Для того, щоб допомогти уникнути проблем, існують кроки, які дозволять знизити ризик. Однією з найбільш не береться до уваги можливостей - вибір підшипників.

У цій статті основну увагу буде приділено підшипникам з низьким коефіцієнтом тертя і тому, як вони можуть допомогти вам скоротити виробничі витрати, підвищити продуктивність і зробити виробничий процес більш прибутковим.

Запобігти відмови обладнання

Простіше кажучи, відмова обладнання означає, що механізм (або компонент) перестав працювати так, як це було спочатку задумано. Це може бути аварійний відмова або втрата ефективності ще працюючої машини. Наприклад, насос, який був розроблений для подачі 100 галонів води в хвилину, а тепер може переміщати тільки 50 галонів в хвилину, буде класифікований як відмова машини.

Підраховано, що 70 відсотків відмов машин відбувається через деградацію поверхні, і що більшість проблем, пов'язаних з деградацією поверхні, виникає в результаті механічного зносу.

Хоча будь-який підшипник по своїй суті знижує тертя, мікроскопічне зображення поверхні підшипника виявить грубі дефекти, які фактично створюють тертя. У порівнянні зі стандартними підшипниками підшипники з низьким коефіцієнтом тертя знижують тертя на 30 і більше відсотків. Це знижує деградацію поверхні, що знижує ризик поломки машини.

Найбільш очевидна перевага використання підшипників з низьким коефіцієнтом тертя - це вартість. Оскільки ви витрачаєте менше коштів на заміну деталей і оскільки співробітники не втрачають продуктивність під час простоїв, ви можете знизити загальну вартість володіння машиною.

Існують також інші варіанти. Наприклад, якщо машина працює з 50-відсотковою ефективністю, ви просто не зможете зробити стільки продукції, скільки можливо за певний період. Це не тільки впливає на погіршення продуктивності, але і введе за собою певний збиток.

Простими словами, у вас менше продукту для продажу і менше доходу, який можете показати.

Для точного і швидкого контролю роботи підшипників, компанія "Укрінтех" пропонує виброаналізатори серії IVS

Енергоефективність

За даними Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), вартість задоволення світового попиту на енергію до 2030 року складе 26,3 трильйона доларів. Щоб оплатити цей зрослий попит, зростають витрати на енергію.

Ймовірно, що на машини, які ви використовуєте в виробничому процесі, припадає значна частина енергоспоживання вашої компанії. Саме тут потреба в енергії впливає на ваш виробничий процес. По суті, створення того ж продукту обходиться дорожче, що залишає вам кілька варіантів: підняти ціни на кінцевий продукт і / або знайти способи скоротити виробничі витрати. На щастя, підшипники з низьким коефіцієнтом тертя можуть допомогти вам у вирішенні цієї проблеми.

Одним з варіантів перевірки підшипника є порівнювання їх температурний діапазон зі схожими підшипниками, які використовуються аналогічно. Це можна здійснити за допомогою тепловізорів серії TVS. Обстеження може проводитись навіть під час роботи обладнання. Відмова невеликих підшипників може призводити до механічних пошкоджень, зносу ременів, підвищеної витрати електроенергії, іншими словами до простою обладнання, тому нехтувати такими видами діагностики не в якому разі не можна!

Машини, в яких використовуються підшипники з низьким коефіцієнтом тертя, вимагають менше енергії і, отже, менше грошей. Це покращує грошовий потік вашої компанії, що означає, що ви можете інвестувати в нові або модернізовані машини, нових співробітників або деякі інші важливі області бізнесу.

В якості додаткового бонусу, оскільки викиди парникових газів безпосередньо пов'язані зі споживанням енергії, підшипники з низьким коефіцієнтом тертя краще для навколишнього середовища.

Продуктивність співробітників

Усі працюючі машини виділяють напрацьоване тепло. Це збільшує температуру повітря, що, якщо її не контролювати, може негативно позначитися на продуктивності праці співробітників.

Згідно Управлінню з охорони праці та техніки безпеки (OSHA), оптимальна робоча температура становить від 20 до 24 ° C. Робочі умови, що перевищують цей діапазон температур, ускладнюють концентрацію уваги робітників і викликають у них почуття втоми.

Оскільки підшипники з низьким коефіцієнтом тертя зменшують абразивний знос, машини вашого заводу виділяють менше тепла. Це полегшує і здешевлює підтримку робочих умов при комфортних і більш продуктивних температурах. Іншими словами, комфортні умови праці - це щасливі співробітники. Щасливі співробітники - більш продуктивні співробітники.

Вибір відповідного підшипника для вашого завдання дуже важливий. Коли справа доходить до виробничого процесу вашого заводу, підшипники з низьким коефіцієнтом тертя дозволяють знизити витрати ще довгий час, оскільки вони запобігають кількість відмов обладнання, більш енергоефективні та забезпечують комфорт і підвищують продуктивність співробітників.

Будьте на крок попереду ваших конкурентів!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.