производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Взаємодія з профільними кафедрами

У рамках взаємодії з профільними кафедрами вищих учбових закладів України, 26 квітня 2019 року відбулася зустріч керівників компанії "Укрінтех" і завідуючих кафедр: Тарасова А. Ф. – Кафедра комп'ютерних інформаційних технологій, Донбасівської державної машинобудівної академії і Грушко А. В. – Кафедра опору матеріалів і прикладної механіки, Вінницького національного технічного університету.

Пріоритетним питанням зустрічі було обговорення розвитку контролю якості матеріалів і освоєння устаткування для механічних випробувань.

Відбулося детальне обговорення можливостей вищих учбових закладів і компанії "Укрінтех" по співпраці, обміну інформацією і досвідом у вивченні і впровадженні нових технологій в учбові процеси інститутів, надання на апробацію устаткування для неруйнівного контролю, технічної діагностики та ін.

Таким чином, результатом зустрічі стало визнання зацікавленості співпраці, можливість вивчення і впровадження сучасних технологій в учбові процеси, і тепер розмова ведеться про конкретні етапи втілення в життя нових, перспективних проектів.

Реалізація таких проектів зробить якіснішою підготовку молодих фахівців у використанні сучасного інноваційного устаткування.

Метою подібних зустрічей є розвиток дружніх і професійних взаємовідносин на основі обміну досвідом. Договір про науково-технічну і наукову співпрацю на безоплатній основі передбачає спільну розробку методів механічних випробувань і оснащення лабораторної бази ДДМА і ВНТУ сучасними приладами і учбовими стендами.

Компанія ТОВ НВП "Укрінтех", як і раніше, запрошує студентів старших курсів і випускників ВНЗ приєднатися до своєї дружної команди, отримати унікальну можливість застосування теоретичних знань з практики і прийняти участь у рішенні реальних практичних завдань.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.