производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Устаткування для земельних лабораторій

НПП "Укринтех" вже давно зарекомендувало себе як надійний постачальник устаткування для металографічних лабораторій, випробувальних машин, різних вимірювальних приладів і засобів вимірювальної техніки. Сьогодні фахівці відділу збуту "Укринтех" розширюють свою як партнерську мережу, так ринки постачань. Компанія Morek дала згоду на дилера "Укринтех" з продажу устаткування для земельних лабораторій - устаткування для контролю формувальних мас.

Асортимент продукції Morek включає:

  • устаткування по підготовці зразків (випробування властивостей формувальних і стержневих сумішей, приготування сумішей для їх випробування, виготовлення лабораторних зразків з різних сумішей);
  • устаткування для випробування зразків (визначення прочностных властивостей сумішей);
  • устаткування для випробування сировини (визначення зернового складу сипких матеріалів).

Детальніше ознайомитися з новинками товарної лінійки можна на сайті в розділі "Контроль формувальних мас Multiserw Morek"

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.