тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Товщиноміри матеріалів

Ультразвуковий товщиномір UIT UTE 20 призначений для виміру товщини виробів і конструкцій з металевих сплавів і ізотропних неметалічних матеріалів при…
Прецизійний товщиномір для виміру товщини металевих і неметалічних виробів в діапазоні від 0.15 до 25.40 мм
Високоточний, універсальний ультразвуковий товщиномір з високою достовірністю контролю
Мініатюрний портативний ультразвуковий товщиномір для експрес-контролю товщини матеріалів.
Морозостійкий прилад для виміру товщини матеріалів в умовах низьких температур
Універсальний цифровий ультразвуковий товщиномір, який дозволяє проводити високоточний і достовірний контроль товщини складнопрофільних і тонкостінних виробів.
Вимір товщини металевих і неметалічних виробів в діапазоні від 0,5 мм до 300 мм (по сталі).
Вимір товщини металевих і неметалічних виробів в діапазоні від 0,4 мм до 300 мм

Ультразвукові товщиноміри матеріалів

ТОВ "НПП "Укринтех" має великий асортимент приладів в області неруйнівного контролю матеріалів, який включає різні ультразвукові товщиноміри.

У компанії ТОВ "НПП "Укринтех" у вас є можливість купити ультразвуковий товщиномір відповідний для ваших поверхонь і вибрати вимір товщини шару приладу для різних виробів в різних діапазонах. Ціна на ультразвуковий товщиномір визначається у зв'язку з моделлю і комплектацією.

Використовуються прилади для виміру товщини різних видів виробів, листів, місткостей, мостових, транспортних конструкцій, труб, після їх виготовлення і в процесі використання. Можливий вимір товщини металу під захисним покриттям або шаром накипу, корозії, без попередніх робіт з поверхнею. Так само дається оцінка корозійного стану поверхонь і проводиться вимір товщини захисних покриттів.

Авіаційний ультразвуковий товщиномір комплектується особливими зносостійкими високочутливими датчиками, розміщеними в компактному корпусі, обладнаний можливістю розширення можливостей вимірів товщини.

Глибоководний товщиномір оснащений спеціальними перетворювачами необхідних для підводних робіт. Кабель має понижене енергоспоживання, світлодіодну індикацію акустичного зв'язку на перетворювачах.

Технічними характеристиками, що відрізняються, володіє ультразвуковий товщиномір серії ТЕМП-УТ1, який здатний працювати з різними окремо-поєднаними прямими перетворювачами без яких-небудь додаткових налаштувань, програмне управління коефіцієнтом посилення, широкий діапазон робочих температур, а та ж широка межа рівня відсічення. Зв'язок з комп'ютером здійснюється через USB кабель або виведення протоколу на принтер.

Так само в асортименті представлений самий бюджетний прилад, який позиціонується як товщиномір призначений для користувачів, що не володіють навичками роботи з подібними приладами і спеціальними знаннями.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.