производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Сучасні проблеми і технології забезпечення якості матеріалів

22-23 вересня 2016 р. відбулася VI конференція, приурочена до 85-річчя кафедри технології металів і матеріалознавства ім. Петриченко ХНАДУ. Основні аспекти конференції були спрямовані на обговорення і пошук оптимального рішення сучасних проблем і технології забезпечення якості конструкційних матеріалів.

На конференції були представлені доповіді по науково-практичних роботах експертів в області металографії, неруйнівного контролю і механічних випробувань : "Вимір твердості великогабаритних деталей. Особливості портативної твердометрии", "Визначення хімічного складу металів і сплавів методами спектрального аналізу", "ПО THIXOMET - рішення різних аналітичних завдань в дослідженні мікроструктур" і багато інших.
Гості конференції могли відвідувати секції, де видавалися спеціалізовані доповіді, проводилася практична робота з приладами і устаткуванням відповідного напряму :
У секції "Металографія" експонувалося устаткування пробоподготовки :

 • відрізний верстат;
 • запрессовочный верстат;
 • шліфувально-полірувальні верстати;
 • микротвердомер;
 • мікроскопи і т.д.

Демонструвалося це устаткування у дії(проведений повний цикл підготовки зразка). Аналіз мікроструктури матеріалу(зразків, виготовлених в процесі демонстрації устаткування, а також зразків наших гостей) проводився за допомогою програмного забезпечення компанії THIXOMET. Одна з доповідей, "Міжнародні Стандарти в пробоподготовке", розкрив основні вимоги і підходи до пробоподготовке, вказані в Міжнародних Стандартах, на прикладі стандартів, розроблених American Society for Testing and Materials(АSTM). Були представлені нові види витратних матеріалів для металографії і багато що інше.

У секції "Неруйнівний контроль" проводилися виміри зразків наших гостей. Провідний фахівець в області ПК показував особливості побудови АРД-діаграм на прикладі ультразвукового дефектоскопа USE 55 PRO. Продемонстрований в роботі унікальний за своїми характеристиками дефектоскоп з фазованими гратами USE 65 FR. Фахівці ПК змогли наочно переконатися в перевагах фазованих грат перед традиційним УЗК.
Також, в цій секції були представлені прилади для контролю якості будівельних конструкцій, обговорювалася актуальність використання нових методів в області будівельного контролю. Багато приладів були доступні для апробації - вимір міцності бетону, вимір товщини покриття, вимір твердості матеріалу, витратні матеріали для магнитопорошковой дефектоскопії, і так далі

Підвищений інтерес гостей був спрямований на відеоекстензометр BFL050, представлений в секції "Механічні випробування". Учасники конференції переконалися в тому, що його можливості не обмежуються тільки механічними випробуваннями, спектр можливостей відеоекстензометра компанії "Sobriety s.r.o"., (Чехія) досить широкий:

 • Випробування матеріалів
 • Випробування компонентів
 • Вибрография
 • Можливість багатопотокових паралельних розрахунків для досягнення оптимальної швидкості вимірів
 • Можливість використання системи з натуральними необробленими поверхнями(наприклад, дерево, тканина, матеріали з різною структурою і шорсткістю і так далі)
 • Функції відеостробоскопії 

На універсальній компактній випробувальній машині розробки "Укринтех" UIT STM 010(розривне зусилля до 1 тонни) були проведені випробування на розтягування полімерних зразків. Проводилися виміри твердості матеріалів на стаціонарних твердомерах, у тому числі і на твердомере по Виккерсу UIT HV50. Була представлена система температурних випробувань ТТS. Усі ті, що бажають могли провести температурні випробування зразків на розтягування на розривній машині UIT STM 50.
Гості конференції змогли отримати повну консультацію по послугах нашого атестованого центру, де ми пропонуємо провести комплексні або часткові дослідження физико-механических і фізико-хімічних властивостей металів, сплавів, відливань, а також готових виробів. Основними напрями роботи ЦНИ :

 • Повний комплекс механічних випробувань матеріалів
 • Хімічний елементний аналіз металів і сплавів
 • Металографічні дослідження металів і сплавів
 • Дослідження матеріалів методами неруйнівного контролю

Традиційно, учасники конференції випробували свої зразки, знайшли рішення багатьох завдань, відкрили для себе нові напрями для вивчення і застосування на своєму підприємстві, обмінялися практичним досвідом і корисними контактами.
Ми щиро сподіваємося, що такий формат науково-практичної зустрічі став ще цікавішим і результативнішим для наших гостей.

Наша команда візьметься за рішення будь-яких завдань, підбір необхідного устаткування або комплексного рішення, надасть рекомендації по ремонту і належному обслуговуванню наявного устаткування.

Компанія УКРИНТЕХ на постійній основі проводить майстер-класи, виїзні презентації і безкоштовні консультації по різних напрямах.

Якщо у вас є побажання по темах, що цікавлять, і напрямах, які ви б хотіли розкрити для себе, або у вас є нестандартні виробничі завдання, відправляйте нам інформацію на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.