производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Портативні LIBS для неруйнівного контролю. Революційна технологія.

В даний час для перевірки своїх матеріалів майже кожна компанія і оператор трубопроводів або використовує портативні LIBS для неруйнівного контролю, або вимагає, щоб їх підрядники з неруйнівного контролю (NDT) використовували їх.

Майже кожен великий нафтопереробний завод і інспекційні компанії використовують перший в світі SciAps Lazer серії Z200С+ для перевірки вуглецю.

Крім того, виробники металу часто стикаються з підвищеними вимогами до перевірки марки сплаву і хімічного складу сталі.

Перевірка сплавів, також звана позитивна ідентифікація матеріалів (PMI), зародилася в нафтогазовій галузі і була в значній мірі обумовлена Рекомендованою практикою 578 API. Це перевірка матеріалів для нових та існуючих трубопроводів із сплавів, яка є рекомендованою практикою, розробленої і опублікованій Американським нафтовим інститутом (API).

До 2017 року іскровий OES був єдиним методом аналізу вуглецю в польових умовах

Портативні OES - це комплект обладнання на візку, що складається з портативного зонда, спектрометра і електронного блоку, а також балона з аргоном. Багато виробників уникають покупки іскрових систем OES для аналізу вуглецю, довіряючи звітів о випробуваннях матеріалів (MTR) або доручаючи випробувальним лабораторіям, проводити аналіз вуглецю. Це пов'язано з тим, що портативні OES нелегко переносити в реальних умовах, а зберігання і транспортування резервуарів високого тиску з газом аргоном є складним завданням. Багато операцій вимагають переміщення блоку іскрового OES по цехам, на стелажі, вгору по вежах або сходах, а в крайньому випадку, опускати і піднімати ліфтом в / з канави для випробувань трубопроводу. У багатьох випадках перед переміщенням OES потік аргону перекривають. Після переміщення аналізатора аргон знову почне працювати, система повторно продувається і аналізатор калибруется. Користувачі кажуть, що процес повторної продувки і калібрування займає близько 45 хвилин, що знижує продуктивність.

Якщо оператором необхідно проводити аналіз в польових умовах, переносний LIBS для неруйнівного контролю завжди є кращим вибором. SciAps Lazer cерии Z легше доставити в різні місця, ніж будь-який портативний OES спектрометр. Ніякої додаткової роботи або повторного калібрування не потрібно, що дозволяє випробувальним компаніям максимально просто, легко і швидко використовувати прилад LIBS.

Незалежно від того, де знаходиться об'єкт дослідження, LIBS матиме правильне програмне забезпечення та калібрування. Нова технологія LIBS дійсно є повністю портативної. Підніматися, повзати, входити в канави трубопроводу і виходити з них дуже просто. Процес повторної продувки займає кілька секунд, після чого повторна калібрування не виконується. Оператори просто переходять з місця на місце і продовжують тестування.

Що таке портативні LIBS і як вони працюють?

1.SciAps Lazer Z200С+ — це перший портативний лазерний спектрометр на планеті, який забезпечує підтвердження марок і хімскладу (PMI) всіх типів нержавіючої сталі, а також вуглецевої сталі і чавунів. Це перший лазер (заснований на технології LIBS -лазерні іскровий емісійної спектроскопії), що працює з досить високою точністю, щоб надійно проводити вхідний контроль і ідентифікацію марок (NDT / PMI) для сплавів на будь-якій основі.

SciAps Lazer Z200С+ відрізняється блискавичною швидкістю і високоточним аналізом хімскладу сплавів. Крім сталей і нержавійки, він чудово працює і для алюмінієвих сплавів, завдяки своїм характеристикам по легких елементів, таким як Mg, Si, Li, Be, B і іншим ключовим легирующим елементам.

Ключ успіху аналізаторів Z серії? Потужний високочастотний лазер і вбудована продування аргоном.

У чому переваги Z200С+?

Вуглець!

Перший в світі портативний лазерний аналізатор, який вимірює вуглець і вуглецеві еквіваленти в стали, розділяючи марки нержавіючої сталі за змістом вуглецю, розрізняє низьковуглецеві нікелеві сплави, такі як 718LC і MarM 248 LC, а також вимірює чавуни і литі стали.

2.SciAps Lazer Z200С+ використовує імпульсний потужний лазер з характеристиками 1064 нм, 6 мДж / імп., з частотою 50 Гц. Робочий діапазон спектрометра 190-625 нм, з дозволом <0.13 нм в області 193 нм, де визначаються емісійні сигнали Вуглецю.

SciAps скоротили споживання аргону більш ніж в 1000 разів у порівнянні з іскровим OES. Аналізатор має систему обдування аргоном у вигляді маленького балона, вбудованого в ручку. Аргонова середу необхідна для аналізу вуглецю і сталей в цілому, аналізатор може працювати і в повітряному середовищі для інших сплавів. Одного балончика вистачає до 200 тестів з вуглецю, для звичайних сплавів до 600 тестів. Час аналізу вуглецю 10-25 секунд включаючи підготовку поверхні і обдув аргоном.

Що стосується трубопроводу, чотири незалежні дослідження довели, що SciAps Lazer Z200С+ виконує еквівалентну або перевищує технологію іскрового OES для вуглецю. Майже кожен великий власник / оператор трубопроводів або використовує LIBS для своїх матеріалів, або вимагає, щоб її підрядники з неруйнівного контролю використовували її.

Що стосується переробки, то майже кожен великий нафтопереробний завод використовує SciAps Z200С + для визначення вуглецю, а також інспекційні компанії, що підтримують свої програми PMI / NDT.

Хочете протестувати SciAps Lazer Z200С+ на своєму підприємстві?

Фахівці компанії «Укрінтех» готові приїхати на Ваше підприємство і здійснити презентацію на Ваших зразках!

Затвердіть зручну дату з нашими менеджерами за такими КОНТАКТНИМИ ДАНИМИ

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.