производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Договір з кафедрою Динаміка і міцність машин НТУ "ХПІ"

6 квітня 2018 року, у рамках взаємодії з профільними кафедрами вищих учбових закладів України, відбулася зустріч співробітників НПП "Укрінтех" з представниками кафедри Динаміки і міцності машин НТУ "ХПІ": завідувачем кафедрою, професором і к.т.н. Львовом Геннадієм Івановичем і к.т.н., доцентом кафедри динаміки і міцності машин Горілкою Олексієм Олександровичем.

Пріоритетним питанням зустрічі став проект відновлення, модернізації і дооснащення лабораторної бази НТУ "ХПІ". Реалізація цього проекту зробить якіснішою підготовку молодих фахівців у використанні сучасного інноваційного устаткування.

Для проведення лабораторних робіт, на апробацію була передана віброаналізуюча апаратура з функцією балансування виробництва НПП "Укрінтех", а також портативний віброметр IVS P3.

Співробітниками НПП "Укрінтех" і представниками НТУ "ХПІ" було прийнято рішення укласти договір про співпрацю.

Мета договору – це, передусім, розвиток дружніх і професійних взаємовідносин на основі обміну досвідом. Договір передбачає спільну розробку методів аналізу параметрів вібрації нового устаткування і оснащення лабораторної бази НТУ "ХПИ" сучасними приладами і учбовими стендами.

Компанія ТОВ НПП "Укрінтех" як і раніше запрошує студентів старших курсів і випускників ВНЗ, приєднатися до своєї дружної команди, отримати унікальну можливість застосування теоретичних знань з практики і прийняти участь у рішенні реальних практичних завдань.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.