тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Ультразвуковий контроль

Універсальний портативний ультразвуковий дефектоскоп-томограф c цифровим фокусуванням антенних решіток і обробкою томографії даних для контролю металів і пластмас.
Для контролю конструкцій з бетону, залізобетону і каменю при односторонньому доступі до них.
Повністю цифровий, малогабаритний ультразвуковий дефектоскоп загального призначення.
Повністю цифровий, малогабаритний ультразвуковий дефектоскоп загального призначення.
Повністю цифровий, малогабаритний ультразвуковий дефектоскоп загального призначення
Для вирішення завдань толщинометрии і дефектоскопії конструкцій з бетону, гірських порід, асфальту
Високочастотний ультразвуковий дефектоскоп преміум класу з функцією контролю фазованими решітками.
Високочастотний універсальний ультразвуковий дефектоскоп загального призначення.
Ультразвуковий дефектоскоп нового покоління з підтримкою АРД, ToFD методу, і входом енкодеру для підключення сканерів.
Революційний дефектоскоп на фазованих решітках USE-65FR що уперше поєднує використання класичних перетворювачів ФАР з математичною обробкою сигналів по методу SAFT.
Легкий і портативний універсальний дефектоскоп для далеких відряджень і польової роботи

Виявлення дефектів ультразвуковим методом

Ультразвукові хвилі – це еластичні коливання матеріального середовища, з частотою, яка перевищує 20 кгц. Принцип ультразвукового контролю базується на тому, що міцні матеріали є відмінними провідниками звукових хвиль. Такі хвилі можуть проникати в матеріальні об'єкти на велику глибину і потрапляючи на межу двох матеріалів з різною акустичною проникністю - заломлюються і відбиваються. Результат взаємодії звукових хвиль з матеріалом посилюється згідно зі зменшенням довжини їх хвиль (і відповідно до цього, збільшення частоти коливань).

Ультразвуковий метод контролю дозволяє виявляти дефекти (пори, неметалічні включення, непровари, раковини, різних видів тріщини, ушкодження на багатошарових конструкціях та ін.). Контролювати товщину матеріалів(листів, прутков, труб та ін.).

Ультразвуковий контроль застосовується у багатьох областях промисловості, таких як: енергетичне машинобудування, залізничне, суднобудування, газо- і нафтопроводи, хімічне машинобудування і багато інших.

Це обумовлено вагомими перевагами ультразвукового методу порівняно з іншими методами неруйнівного контролю :

  • висока чутливість до дефектів(тріщини, непровари і так далі);
  • низька вартість;
  • безпека проведення контролю;
  • не ушкоджує об'єкт при контролі;
  • можливість проводити контроль усіх матеріалів, що проводять ультразвук.

На сьогодні існує безліч методів ультразвукового контролю. Проте найбільше практичне використання знаходить луна-метод. На цей метод припадає близько 90% усього ультразвукового контролю. Заснований луна-метод на фіксації луна-сигналів від дефекту. Зондуючий імпульс приладу зазвичай спостерігають на екрані відбитий від дна виробу – донний луна-сигнал від дефекту. Використовуючи різні види хвиль, вирішують завдання дефектоскопії металів, сплавів і багатьох неметалічних матеріалів. Вимірюючи час повернення донного сигналу і, враховуючи швидкість ультразвуку в матеріалі, визначають товщину виробу. У випадку якщо невідома товщина виробу, то вимірюють швидкість по донному сигналу і оцінюють загасання, а за цими даними, визначають фізико-механічні властивості матеріалів. При використанні луна-метода контроль проводиться при доступі до досліджуваного об'єкту з одного боку, і при цьому визначаються розміри дефекту та його координати.

Найпоширенішою областю використання ультразвукової дефектоскопії сьогодні є контроль рейок і дефектоскопія зварних швів. У більшості сучасних ультразвукових дефектоскопів, встановлене програмне забезпечення, дає можливість графічного відображення траєкторії ультразвуку, що проходить через зварювальні шви, що дозволяє детальніше досліджувати всілякі характеристики в заданій області контролю. Суть ультразвукового контролю зварних з'єднань полягає у введенні і прийомі сдвиговых ультразвукових коливань, при переміщенні джерела і приймача цих ультразвукових хвиль, упоперек і уподовж. При цьому можливе виявлення дефектів у вигляді пір, визначення їх глибини і величини залягання, а також відстані по глибині між дефектами, враховуючи діаметр найбільшого з дефектів.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.