Испытательные машины, твердомеры, маятниковые копры. Оборудование, измерительные приборы и оснастка для механических испытаний

Машини випробувальні

Серія потужних випробувальних машин для проведення випробувань при високих навантаженнях відповідно до стандартів на випробування ГОСТ, GB, ASTM, DIN, ISO…
Серія настільних випробувальних машин для проведення випробувань при малих і середніх навантаженнях відповідно до стандартів на випробування ГОСТ, GB, ASTM,…
Серія сервопривідних випробувальних машин для проведення випробувань при середніх і високих навантаженнях відповідно до стандартів на випробування ГОСТ, GB, ASTM,…

Види універсальних розривних машин для випробувань

Універсальні розривні машини робляться компанією ТОВ "НПП УКРІНТЕХ", двох видів: гідравлічні розривні машини UIТ GТM і електромеханічні розривні машини UIТ SТM. Від стандартних випробувань контролю якості до механічних випробувань промислового призначення, універсальні розривні машини UIТ є оптимальним рішенням для сучасної лабораторії.

Ці універсальні випробувальні машини відрізняються простотою і гарними експлуатаційними характеристиками під час випробувань продукції і здійсненні контролю якості. Сумісні з більшістю пристосувань, видів оснащення і екстензометрів у випробувальній лабораторії.

Кожна розривна машина є високоякісним і довговічним апаратом. Універсальні випробувальні машини мають силову раму з подвійним запасом жорсткості і оснащені вузлами виняткової якості:

  • Прецизійний планетарний редуктор з косозубыми шестернями, компанії Sesame гарантує плавне обертання, низький люфт і шум, відрізняється високою продуктивністю і тривалим терміном експлуатації.
  • Безінерційний сервопривод виробництва Delta Electronics в комплекті з високоточними кульо-гвинтовими парами дозволяє точно регулювати швидкість обертання валу і обертаючий момент.
  • Цангова затискна муфта, компанії Sati Italia забезпечує компенсацію неспіввісності, а також за рахунок еластичності демпфера усуває ударні навантаження.
  • Прецизійний тензодатчик, компанії Zemic розміщений на рухливій траверсі. Клас захисту IP67. Клас точності С3.

Універсальні електромеханічні розривні машини серії UIТ SТM представлені в дев'яти моделях: від 1 до 300 кН, залежно від максимального навантаження. Електромеханічні розривні машини можуть здійснювати випробування на розтягування і розрив ниток, тканин, пружин, дроту, металевих сплавів і металів, а також кабельної продукції і композитів, а також випробування на стискування, відрив, вигин і так далі, із зусиллям до 30 т.

Універсальні гідравлічні розривні машини серії UIТ GТM представлені в чотирьох моделях з максимальними навантаженнями від 500 до 2000 кН. Гідравлічні розривні машини застосовуються в галузях важкої, будівельної, металургійної промисловості, машинобудуванні і багатьох інших. Розривні машини серії UIТ GТM характеризуються широким діапазоном швидкостей проведення випробування і великим ходом поршня гідроциліндра. Гідравлічні розривні машини використовуються для статичного випробування реальних виробів із сталі і високоміцних сплавів при максимальних навантаженнях.

Компанія ТОВ "НПП УКРІНТЕХ" надає на універсальні розривні машини 12 місяців гарантії надійної роботи. Фахівці Укрінтех з технічного обслуговування співпрацюють з Вами упродовж усього терміну експлуатації вашої випробувальної машини. Ми проведемо налаштування устаткування щоб забезпечити відповідність сучасним вимогам, надамо кваліфіковану технічну підтримку, навчання, ремонт на місці і профілактичне обслуговування. Технічне обслуговування Укринтех надає високоякісне, найбільш точне і надійне обслуговування в Україні.

Наші фахівці в області механічних випробувань, допоможуть Вам підібрати найбільш відповідні характеристики і оснащення під ваше завдання. Після чого Ви зможете розривну машину купити безпосередньо у виробника компанії ТОВ "НПП УКРІНТЕХ".

Розривна машина: ціна формується індивідуально виходячи з необхідної комплектації. Так само компанія надає найбільш зручні умови оплати і постачання випробувального устаткування.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.