оптикоэмиссионные спектрометры, рентгенофлуоресцентные анализаторы, лазерные оптикоэмиссионные анализаторы для химического анализа металлов и сплавов

Лазерний спектральний аналіз

Лазерний портативний аналізатор Z-901 CSi - спеціалізований портативний лазерний аналізатор LIBS для аналізу Вуглецю та Кремнію в сталі. Є чудовим…
Спеціалізований прилад для визначення вмісту вуглецю та широкого діапазону сплавів та основ сплавів.
Лазерний портативний аналізатор з технологією LIBS-унікальний спектрометр, що забезпечує дуже точний хімічний аналіз в середовищі аргону.
Лазерний портативний аналізатор з технологією LIBS - спектрометр, що має розширений режим для вуглецевих низьколегованих сталей.
Лазерний портативний аналізатор з технологією LIBS - спектрометр, що має розширений режим для високолегованих сталей.

SciAps Inc. – провідний виробник і розробник наукових приладів, що спеціалізується на портативному аналітичному обладнанні. Компанія надає самі передові в своєму класі портативні експрес аналізатори для визначення будь-якої речовини, будь-якого сплаву або мінералу, будь-якого елементу як в польових, так і в лабораторних умовах.

Портативні аналізатори металів SciAps призначені для контролю якості металу та інших матеріалів, використовують новітні технології сучасного приладобудування та перевірені методи аналізу.

Аналізатори металів SciAps використовуються при переробці відходів, сортування брухту, контролю та підтвердження марок сплавів або при ремонтному контролі трубопроводів, при проведенні екологічного моніторингу, геологорозвідки та наукових досліджень, а також для вирішення багатьох різних завдань.

В даному каталозі представлені лазерні аналізатори (LIBS):

  • Лазерний портативний аналізатор SciAps Z-200/Z-300
  • Лазерний портативний аналізатор SciAps Z-200C
  • Лазерний портативний аналізатор SciAps Z-200C+

Спектрометри мають найпотужнішим лазером в галузі, найширшим діапазоном довжин хвиль спектрометрів, вбудованої відео камерою і лазерною очищенням поверхні, призначені для відбраковування і виключення «поганих пропалювання», вбудованим Wi-Fi, Bluetooth, платформою ОС Android.

Лазерний аналізатор металів з вбудованою системою аргонової продувки для кращої точності і мінімальних меж виявлення. Це портативна система LIBS забезпечить точну хімію сплаву і сортування самого широкого діапазону марок металів. Це кращі лазерні аналізатори для аналізу і сортування металів.

Переваги лазерного аналізатора металів:

  • Схожий з іншими оптичними технологіями, такими як Іскра / Дуга, але використовує лазер для порушення спектра зразка.
  • Вбудована система мікрообдува забезпечує як мінімум 10-ти кратне збільшення відтворюваності. Працює в аргонової і повітряному середовищі.
  • Автоматичне калібрування довжин хвиль.
  • Дуже добре підходить для всіх завдань з аналізу металів і сплавів.

Принцип роботи лазерного іскровий емісійної спектроскопії.

LIBS або ЛИЭС – це тип оптико-емісійної спектроскопії, метод, який використовується для вимірювання концентрацій елементів в металах і інших матеріалах.

Принцип роботи приладу заснований на технології лазерно іскровий емісійної спектроскопії скорочено ЛІЕС. В технології ЛІЕС на відміну від оптікоемісіонного спектрометра джерелом створення плазми є не електрична дуга, а високопотужний імпульсний лазер. Крім цього, технологія ЛІЕС вже більше 30 років застосовується в наукових лабораторіях, але тільки зараз вона стала портативною.

Управління лазерними аналізаторами і обробка результатів вимірювань проводиться за допомогою спеціального програмного забезпечення спектрометрів лазерних іскрових емісійних «Laser-Z», вбудованого в мікропроцесор. Програмне забезпечення (ПО) також служить для настройки спектрометрів, проведення вимірювань, включаючи візуальний аналіз експериментальних даних, аналізу і обробки отриманих даних.

Залежно від Ваших технічних завдань компанія «Укрінтех» підбере необхідну модифікацію лазерного аналізатора (LIBS).

Ціна лазерного аналізатора (LIBS) формується індивідуально виходячи з необхідної комплектації і технічних завдань. Так само компанія надає найбільш зручні умови оплати і поставки лазерного аналізатора.

Для того, щоб купити лазерний аналізатор металів і сплавів потрібно зателефонувати за нижче контактними даними або заповнити контактну форму. Доставка лазерного аналізатора LIBS (ЛІЕС) здійснюється в усі міста України, Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Краматорськ, Одесу, Ужгород та ін.

В рамках придбання лазерного аналізатора фахівці компанії «Укрінтех» здійснюють навчання на даному приладі, сервісне обслуговування: гарантійне і післягарантійне.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.