оптикоэмиссионные спектрометры, рентгенофлуоресцентные анализаторы, лазерные оптикоэмиссионные анализаторы для химического анализа металлов и сплавов
Лазерний портативний аналізатор Z-902 Carbon

Спеціалізований прилад для визначення вмісту вуглецю та широкого діапазону сплавів та основ сплавів.

Перший у світі портативний аналізатор для визначення вуглецю тепер став ще кращим. Лазерний аналізатор SciAps Z-902 з Додатком Вуглець є ключем до надійного аналізу сплавів у польових умовах. Підтвердіть марку сплаву та нержавіючої сталі, розділяючи марки серії 300 за типами L, H та S, що відрізняються лише вмістом вуглецю. Визначте еквіваленти вуглецю для зварювання. Перевірте якість матеріалів до та після виготовлення.

Портативність, зручність у роботі та широкі можливості щодо визначення хімічного складу металів, сплавів та гірських порід визначають затребуваність аналізаторів серії Z у багатьох галузях промисловості.

Лазерні портативні аналізатори широко застосовуються в машинобудуванні та металургії, нафтогазопереробній та хімічній галузі, тепловій та атомній енергетиці, а також на промислових виробництвах. Прилади успішно працюють як у заводських, так і польових умовах: допомагають здійснювати вхідний та вихідний контроль якості сировини та матеріалів, оперативно сортувати металобрухт, вести геологорозвідувальні роботи.

Z-902-Carbon-Closed-Argon-Wide

Лазерний портативний аналізатор Z-902 «C» - спеціалізований прилад для визначення вмісту вуглецю та широкого діапазону сплавів та основ сплавів. Оснащений 2 спектрометрами для розширення спектрального діапазону до 190 нм з високою роздільною здатністю, зокрема, для вимірювання вмісту вуглецю в сталях, нержавіючих сталях та інших сплавах.

Прилад має заводське калібрування для набору з 15-20 елементів на 7 основних сплавах: алюміній, сталь, нержавіюча сталь, нікель, кобальт, титан та мідь. Залежно від Ваших завдань, додаткові бази або калібрування можуть бути додані.

Z-902

Лазерний портативний аналізатор Z-902 вибирають у всьому світі для вимірювання вмісту вуглецю в сплавах та його еквівалентах.

Лазерний аналізатор для металу дозволяє ідентифікувати нержавіючі сталі та низьколеговані сталі, включаючи аналіз вуглецю до 70 ppm та миттєві розрахунки CE (еквівалента вуглецю).

Новий портативний лазерний аналізатор Z-902 C має вузький корпус для доступу в найважче місця, міцним алюмінієвим корпусом аерокосмічного класу для підвищення продуктивності при високих температурах навколишнього середовища та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Найлегший портативний аналізатор на ринку важить всього 1,97 кг.

Новий портативний лазерний аналізатор Z-902 C має вузький корпус для доступу до найважчих місць, міцний алюмінієвий корпус аерокосмічного класу для підвищення продуктивності при високих температурах навколишнього середовища та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Найлегший портативний аналізатор на ринку важить всього 1,97 кг.

Діапазон спектрометра 190 нм – 420 нм. Включає другий спеціалізований спектрометр для чудової роздільної здатності в діапазоні 190–230 нм для вуглецю.

Інноваційна лазерна технологія SciAps LIBS зараз широко використовується для аналізу вуглецю. Вона включена в методику API 578 2nd Edition (Програма перевірки матеріалу для нових та існуючих систем трубної обв'язки з легованої сталі), прийняту всіма великими нафтопереробними підприємствами та використовувану у всьому світі виробниками металу, інспекційними компаніями, фахівцями/операторами трубопроводів, електростанціями та ін. підприємствами, що застосовують вуглецеві та нержавіючі сталі.

Основні переваги портативного аналізатора Z-902 Carbon:

  • Компактний та легкий, вага приладу складає всього 1,97 кг.
  • Дисплей високої роздільної здатності розташований на задній панелі для зручності огляду результатів.
  • Інтуїтивно зрозуміла операційна система Android з підтримкою Програм і простим оновленням.
  • Повноцінні звіти за вашим шаблоном, хмарне управління даними.
  • Міцний корпус із металу для довговічної роботи.
  • Вбудована камера для прицільного аналізу, особливо важлива для зварних швів.
  • Макро-камера для фото-документації звітів, зчитування штрих- та QR-кодів.
  • Вузький ергономічний корпус для зварних швів та важкодоступних місць аналізу.
  • Легкозамінний балончик.
  • LIBS спектрометр: вдосконалена конструкція для високого роздільної здатності та широкого хвильового діапазону.

Хмарна інтеграція даних рентгена XRF та лазера CSi

Думаєте два аналізатори – це подвоєна робота зі звітами? Ні! Компанія SciAps пропонує хмарне зберігання для злиття результатів та даних портативних лазерних аналізаторів CSi та рентгенівського аналізатора (РФА), створюючи звіти, що поєднують вуглець і кремній, отримані від LIBS з аналізом металів з РФА.

Комплект для будь-яких завдань з експрес аналізу

SciAps X-550 та Z-902 Carbon - це найкращий комплект для будь-яких завдань з експрес аналізу та підтвердження марок PMI за максимальної продуктивності. Вибирайте обидва прилади в одному комплекті One Box.

Вага 1.97 кг з акумулятором
Габаритні розміри 273 x 60 x 219 мм
Дисплей 2,7" кольоровий сенсорний екран високої яскравості, який читається при будь-якому освітленні; розташований на задній панелі для зручного перегляду результатів.
Живлення Вбудована літій-іонна батарея, що перезаряджається, що перезаряджається всередині пристрою або за допомогою зовнішнього зарядного пристрою, живлення від мережі змінного струму.
Керуюча електроніка ARM Quad Cortex -A53 1.2 GHz Пам'ять: 2 GB LPDDR3, eMMC 16 GB
Зберігання даних Збереження результатів: 32 GB внутрішня SD карта
Коммунікації Розроблений на платформі Android для зручності експорту даних у режимі реального часу, включає вбудований Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), Bluetooth (BR/EDR+BLE), GPS та USB-C для підключення практично до будь-якої системи керування інформацією.
Візуалізація Вбудована камера та лазерний маркер-приціл для перегляду зразка до та під час аналізу для правильного позиціонування зразка. Включає другу "макро-камеру" для сканування QR-або штрих-кодів, а також для фотодокументації і створення звітів.
Растрування лазера Вбудований механізм для растрування лазера в дискретні місця для прицільного аналізу або усереднення.
Робоче середовище Запатентована SciAps система Opti-Purge забезпечує інертне аргонове середовище, що покращує співвідношення спектрального сигналу до шуму та підвищує відтворюваність сигналів в ультрафіолетовому діапазоні.
Контроль калібрування Вбудований стандартний зразок з нержавіючої сталі 316 для автоматичного калібрування та перевірки хвильової шкали.
Корекція дрейфу Бортове програмне забезпечення для автоматичного коригування дрейфу з наданими заводом або користувачем довідковими стандартними матеріалами.
Бібліотека марочник Більше 500 марок, підтримка декількох бібліотек, марки можна додавати без обмеження та редагувати.
Сертифікація Зареєстрований CE (Еквівалент вуглецю), RoHS, USFDA, ГОСТ Р. Лазер класу 3в. Вбудований датчик наявності зразка допускає роботу за умов Класу 1.
Спектральний діапазон 190 – 420 нм
Калібрування Алюмінієва основа: Be, Mg, Al, Si, Ti, V, Cr, Mn, Fe, Ni, Cu, Zn, Zr, Pb, Bi, Ag, Sn
Титанова основа: Al, Ti, V, Cr, Fe, Cu, Zr, Nb, Mo, Sn
Низьколеговані сталі: C, Al, Si, Ti, V, Cr, Mn, Fe, Cu, Ni, Nb, Mo, Pb
Високолеговані сталі: C, Al, Si, Ti, V, Cr, Mn, Ni, Fe, Ni, Cu, Nb, Mo, W
Нікелева основа: Al, Si, Ti, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Nb, Mo, W
Мідна основа: Be, Al, Si, Cr, Mn, Fe, Ni, Cu, Zn, Ag, Sn, Pb, Bi
Кобальтова основа: Al, Si, Ti, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Nb, Mo, W
Інші можливі основи: Mg, V, Cr, Mn, Co, Zn, Zr, Nb, Mo, Ag, Sn, Hf, Ta, W, Re, Pb, Sn
- можуть бути додані оператором самостійно.
Безпека Захист паролем;
Підтримка кількох користувачів з рівнем доступу, що настроюється

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.