оптикоэмиссионные спектрометры, рентгенофлуоресцентные анализаторы, лазерные оптикоэмиссионные анализаторы для химического анализа металлов и сплавов
Рентгенофлуоресцентний аналізаторр X-550

SciAps X-550 - відкрив нові можливості для рентгенофлуоресцентних аналізаторів металів. Це найлегший, найшвидший рентгенівський аналізатор з коли-небудь створених.

Рентгенофлуоресцентний аналізатор X-550 в надкомпактному і збалансованому корпусі, вагою 1,35 кг з акумулятором, забезпечить блискавичну швидкість і високу точність аналізу.

X-550 спеціально створений для неруйнівного контролю і підтвердження марок металу на промислових об'єктах, для тих, кому необхідний аналіз важкодоступних місць і зварних швів.

X-550 відрізняє потужна, мініатюрна X-ray трубка нового покоління, яка розроблена для кращої відтворюваності легких елементів: Si, P, S, Mg і Al. Ця трубка в поєднанні з максимально наближеною внутрішньої геометрією дає швидкі і точні результати для раніше складних для портативних РФА завдань, таких як вимірювання низького кремнію в стали або низького магнію в алюмінії.


Основні особливості

  • Висока швидкість на всіх типах сплавів, включаючи алюміній
  • Оптимізовано для сульфідної корозії (за низьким Si)
  • Призначений для аналізу залишкових домішок, згідно з методиками API 751 і 5L

Швидкий, точний аналіз з SciAps X-550

SciAps X-550 аналізує звичайні сплави менш ніж за 1 сек. Для сплавів, що вимагають більш тривалого або двухлучевого тестування, переднастроєні заводські Додатки гарантують якість аналізу будь-яким оператором. Наприклад, при виборі Додатки Домішки, аналізатор працює з певними настройками для низьких змістів Cr, Cu і Ni, а потім вирахує суму.

Оператори не будуть регулювати час тесту в процесі роботи або отримувати помилкові результати через неправильне часу тесту. Запатентований Додаток Алюміній оптимізовано як для легких елементів, так і для перехідних металів для надшвидкої, високоспецифічний сортування будь-яких марок алюмінію, подібних за складом. Поділ подібних за складом марок 3003/3004/3005, ливарних 356 і 357 і 2014/2024 - це лише приклади декількох завдань, які легко здійснимі на аналізаторах серії X, але часто складні або недоступні для інших РФА.

Передача даних:

SciAps X-550 працює на Android ОС для зручності передачі даних в реальному часі. Інтерфейс простий за типом смартфона; результати легко читані на яскравому дисплеї, з перемиканням яскравості день / ніч для роботи при будь-якому освітленні. Вбудовані Wifi, Bluetooth, GPS і USB забезпечать можливість друкувати і відправляти електронну пошту з аналізатора X і підключатися до будь-якій системі управління інформацією для ефективної обробки даних і звітності.

Відсортуйте найширший асортимент алюмінієвих сплавів за 1-2 секунди!

Вимірює 0.1% Si в стали менш ніж <7 секунди!

Сульфідна корозія по API 939

Потрібен Вуглець?Якщо потрібно вуглець (С) в стали, нержавійці і чавуні, SciAps пропонує лазерний Z —перший в світі портативний LIBS спектрометр, який вимірює С на достатньому рівні для поділу марок нержавійки, що відрізняються тільки по вуглецю. Лазерний аналізатор серії Z також визначає берилій, бор і літій в сплавах будь-якого типу, поряд з іншими легуючими елементами. Комплект One Box - два аналізатора X і Z забезпечують оптимальну відтворюваність практично для будь-якого сплаву і елемента і за менші гроші, ніж порівнянна оптико-емісійна система (OES).

Основні технічні характеристики

Параметр Значення
Вага 1.35 кг з акумулятором
Габаритні розміри 215мм x 241мм x 61мм
Джерело збудження X-ray трубка 5 Вт: Rh анод 40 кеВ, 200 мкА / 10 кеВ, 500 мкА для сплавів;
Au анод, 50 кеВ, 200 мкА, для більшості ін. задач
Детектор Кремнієвий детектор SDD активною площею не менше 20 мм 2,
дозвіл <140 еВ по K-alpha лінії 5.95 Mn (FWHM)
Додатки (Калібрування) Сплави, Геохімія (Горнопереработка), Грунти, Емпіричні, Екологічні Додатки.
Pентгенівські фільтри 4-х поз. Автоматична система зміни фільтрів, для оптимізації променя
Робочий Температурний Діапазон Від -15 ° С до + 55 ° С при робочому циклі 25%
Аналітичні діапазони За замовчуванням 32 елемента, перелік елементів може змінюватися в залежності від Додатки. Додатковий елементи можуть бути включені за запитом.
Додаток Дорогоцінні метали має стандартно 22 ел-та.
Керуюча Електроніка Процесор ARM з частотою 1.2ГГц Cortex A53 з підтримкою 64/32-бітної архітектури, оперативна пам'ять: 2 Гб RAM тип пам'яті LP-DDR3,
карту пам'яті: 16 ГБ eMMC (тип пам'яті)
Процесор Імпульсів 12-розрядний АЦП з частотою дискретизації 80 MSPS каналу 8K MCA USB 2.0 для вискоскоростной передачі даних на ЦП. Цифрова фільтрація реалізована в FPGA для високої пропускної здатності 20 nS з піком 24 uS.
Живлення Літій-іонна батарея, що перезаряджається всередині приладу або з зовнішнім зарядним пристроєм, змінний струм, можливість «гарячої» заміни (макс. час для заміни 60 сек)
Дисплей 2.7-дюймовий кольоровий ємнісний сенсорний екран - 400 МГц графічний прискорювач Qualcomm Adreno 306 2D/3D
Комунікації / Передача Даних Wifi, Bluetooth, USB з будь-якими електронними девайсами,
включаючи SciAps ProfileBuilder програму для ПК
Метод Калібрування Фундаментальні параметри. Для додатків Геохим, Грунти користувачі можуть вибрати метод "нормалізації по Комптону" і / або використовувати емпірично побудовані калібрування.
Контроль Калібрування Контрольний стандартний зразок нержавіючої сталі 316 для перевірки і калібрування енергетичної шкали
Бібліотека Марок Стандартна бібліотека марок сплавів на більш ніж 700 марок, що поповнюється без обмеження. Підтримується кілька бібліотек, марки можуть бути додані на аналізаторі або за допомогою програми для ПК(ProfileBuilder)
Безпека Використання із захистом паролями двох рівнів «користувач» і «адміністратор» (внутрішні настройки).
Сертифікація CE, RoHS, зареєстрований USFDA, Canada RED Act, ГОСТ Р, СИ РФ

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.