тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Вихрострумовий контроль

Призначений для виявлення і оцінки глибини поверхневих тріщин у феро- і неферомагнітних металах і сплавах, для виявлення підповерхневих дефектів в…
Універсальний вихрострумовий дефектоскоп з підтримкою будь-яких вихрострумових: параметричних, диференціальних, динамічних (роторних) перетворювачів.
Феритометр / вимірник електропровідності / товщиномір покриттів. Експертний інструмент для вирішення різних завдань вихрострумового методу контролю, у залежності від підключеного…
Виявлення тріщин, у тому числі стрескорозійних, в конструкціях з феромагнітних матеріалів і алюмінієвих сплавів, переважно трубопроводів.

Вихорострумові дефектоскопи

Вихрострумовий метод неруйнівного контролю заснований на взаємодії з об'єктом контролю змінного електромагнітного поля. Особливістю вихретокового контролю є те, що його можна проводити за відсутності контакту між перетворювачем і об'єктом контролю.

Отримання первинної інформації у вигляді електричних сигналів, відсутність контакту і висока продуктивність визначають широкі можливості методу для автоматизації. Перевагою вихретокового контролю є простота конструкції, відсутність необхідності прямого контакту перетворювача з досліджуємо об'єктом, досить висока швидкість дослідження, чутливість до поверхневих мікродефектів і безпеку роботи.

За допомогою віхректових дефектоскопів можливо досліджувати об'єкти, виготовлені з металів, сплавів, графіту, напівпровідників та інших електропровідних матеріалів.

Широка область вихретокового контролю - дозволяє проводити контроль лопаток парових турбін, теплових канавок, поверхні осьового каналу роторів турбін, зварних з'єднань трубопроводів, корпусного обладнання, різьбових з'єднань, деталей будь-якої форми і розмірів промислового і транспортного устаткування. Крім цього, вихореструмо дефектоскопи дозволяють вимірювати товщини тонких труб і тонкого листового прокату, визначати корозійні пошкодження, товщини захисних покриттів; оцінку якості термообробки, а також визначати склад контрольованої речовини, сортування об'єктів; вимірювати глибини поверхневих тріщин в електропровідних магнітних і немагнітних матеріалах.

Використання вихретокового методу контролю дозволить провести точну діагностику дефектів на важкодоступних ділянках без прямого контакту з обследуемой деталлю або поверхнею.

Особливість вихретокового контролю в тому, що його можна проводити без контакту перетворювача і об'єкта. Їх взаємодія відбувається на відстанях, достатніх для вільного руху перетворювача щодо об'єкта (від часткою міліметрів до декількох міліметрів). Тому цими методами можна отримувати хороші результати контролю навіть при високих швидкостях руху об'єктів.

Існує різні вихореструмо дефектоскопи. В даному каталозі представлені моделі: дефектоскоп вихрострумовий Константа UIT ВД1, дефектоскоп вихрострумовий універсальний ВЕКТОР 50, дефектоскоп вихрострумовий UIT ВИД-345.

Також в даному каталозі представлені феррітометр вихрострумовий багатофункціональний МВП-2М.

Для того, щоб купити вихрострумовий дефектоскоп або феррітометр віхретоковій необхідно звернутися в компанію Укрінтех по нижче контактними даними або заповнити зворотний контактну форму, і фахівець сам зв'яжеться з Вами.

Відзначимо, що ціна вихретокового дефектоскопа залежить від Ваших індивідуальних завдань і комплектації приладу. Також Ви зможете замовити демонстрацію або навчання з вихрострумовий дефектоскопом. Доставка вихретокового дефектоскопа здійснюється в усі міста України: Харків, Київ, Дніпро, Полтаву, Маріуполь, Кременчук, Полтаву, Одесу, Черкаси, Вінницю, Житомир, Кривий Ріг та ін.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.