Испытательные машины, твердомеры, маятниковые копры. Оборудование, измерительные приборы и оснастка для механических испытаний

Твердоміри

Дослідження фізико-механічних, трибологічних і електричних властивостей матеріалів на субмікронних і нанометровому масштабах.
Базова модель нанотвердомера, що реалізує основні методики вимірювання твердості, модуля пружності (Юнга) і ряду інших механічних параметрів. У нанотвердомере реалізовані…
Твердомір портативний багатофункціональний UIT КОНСТАНТА КТ. Ультразвуковий, динамічний і прямий статичний методи виміру
GrowTest D100 є універсальним рішенням в точній портативній твердометрії та може виступати надійним інструментом в проведенні претензійної роботи, особливо, при…
Автоматичний вимір твердості по 15 шкалах Роквеллу і Супер-Роквеллу при навантаженнях від 3 кгс до 150 кгс. Перерахунок в шкали…
Вимір твердості за методом Віккерса в діапазоні навантажень 0,3 - 10 кгс / 2 - 30 кгс / 1 -…
Вимір твердості за шкалами Роквеллу: HRA, HRB і HRC у діапазоні навантажень від 60 кгс до 150 кгс.
Вимір твердості за методом Бринелля в діапазоні навантажень від 62,5 кгс до 3000 кгс. Автоматичне отримання відбитку.
Високоточний надійний прилад для оперативного виміру твердості металів ультразвуковим методом
Високоточний надійний прилад для оперативного виміру твердості металів динамичним методом
Для оперативного виміру твердості металів і металевих виробів в т. ч. поверхневозміцнених шарів (цементація, азотування, загартування ТВЧ та ін.), гальванічних…
Для оперативного виміру твердості виробів з металів і сплавів, в т. ч. контролю якості термообробки, загартування ТВЧ, оцінки механічної міцності

Твердоміри для металу

Твердомер - прилад для вимірювання твердості матеріалу. Використовують для контролю твердості деталей. Визначення твердості матеріалів і металів може стати необхідним на будь-яких виробничих ділянках.

Область застосування твердомірів:

Найбільш часто твердомери використовують в машинобудуванні, енергетиці під час проведення контролю якості виробу, в лабораторіях, науково-дослідних центрах, в залізничному виробництві, будівництві, при вхідному контролі заготовок і сировини, а також при розробці нових матеріалів і конструкцій.

Існують різні види твердомірів

Стаціонарні твердоміри

 • Твердомер стаціонарний по Брінеллю,
 • Твердомер стаціонарний по Роквеллу
 • Твердомер стаціонарний за Віккерсом,,
 • Твердомер стаціонарний по Шору.

Так виділяють кілька шкал:

 • шкала Віккерса - для твердих виробів;
 • шкала Бринелля - для більш м'яких матеріалів;
 • шкала Шора - для більш м'яких матеріалів;
 • шкала Роквелла - для твердих виробів

Вибір шкали здійснюється відповідно до технічної документації.

Лінійка стаціонарних твердомірів компанії Укрінтех включає в себе:

Комплекс вимірювання твердості на базі стаціонарного твердоміра по Брінеллю UIT HBW-1 з діапазоном вимірювань 8 - 650 HBW. Оперативно проводить вимірювання і розрахунок результатів, забезпечує високу точність вимірювань завдяки автоматизованим процесам навантаження, утримання та зняття навантаження.

Стаціонарний механічний твердомер по Роквеллу UIT HR - 150 з діапазоном навантажень від 60 до 150 кгс для визначення твердості зразків з вуглецевої сталі, твердих сплавів, термооброблених сталей і інших матеріалів, згідно ISO 6508.1

Автоматизований стаціонарний твердомер по Вікерсом UIT HV - 10/30/50 проводить вимірювання твердості в діапазоні навантажень 0,3-10 кгс / 2-30 кгс / 1-50 кг. Повністю автоматизовані процеси випробувань, вимірювань відбитка і розрахунку твердості забезпечують високу точність випробувань.

Автоматизований стаціонарний твердомер по Роквеллу UIT HR - 300/310/320 призначений для визначення твердості й поверхневої твердості зразків з металів і сплавів. Вимірювання проводяться в 15 шкалах Роквелла і 15 шкалах Супер-Роквелла.

Також, випускаються зразкові міри твердості 2-го розряду, призначені для перевірки приладів вимірювання твердості металів за методами Брінелля, Віккерса, Роквелла, Супер-Роквелла і Шора.

Портативні твердоміри

 • Ультразвуковий твердомер;
 • Динамічний твердомер;
 • Комбінованого типу.

Визначення твердості проводиться різними методами.

Портативна твердометрія представлена широким спектрів приладів як ультразвукових (UIT ТКМ-459М / С), так і динамічних (UIT ТКМ-359М / С, серія UIT ТЕМП, GROWTEST D100).

Прилади використовуються для оперативного вимірювання твердості металів, металевих і неметалліческіз виробів в т. Ч. Поверхнево-зміцнених шарів (цементація, азотування, гарт ТВЧ та ін.), Гальванічних покриттів (хром), наплавлень, оцінки механічної міцності.

Щоб купити твердомер для металу (портативні твердоміри, стаціонарні твердоміри) зверніться в компанію Укрінтех, г. Харьков будь-яким зручним для Вас способом: за вказаними нижче телефонами, через форму зворотного зв'язку на сторінці «Контакти».

Ми здійснюємо поставки приладів в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Полтава, і т. д.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.