оптикоэмиссионные спектрометры, рентгенофлуоресцентные анализаторы, лазерные оптикоэмиссионные анализаторы для химического анализа металлов и сплавов
Спектрометр оптико-eмісійний MOSS

Унікальна розробка інженерів компанії "Metal Power", яка забезпечує виняткові аналітичні можливості і високу надійність. Розробники "Metal Power" потурбувалися про те, щоб кожна фірма могла дозволити собі швидкий і точний аналіз хімічного складу металів

Оновлений оптико-эмиссионный спектрометр MOSS

Новий дизайн, нові аналітичні можливості стали ще доступніше!

Модель MOSS - унікальна розробка інженерів компанії "Metal Power", яка забезпечує виняткові аналітичні можливості і високу надійність. Розробники "Metal Power" потурбувалася про те, щоб кожна фірма могла дозволити собі швидкий і точний аналіз хімічного складу металів.

Прилад спеціально розроблений для задоволення потреб користувачів, які потребують спектрометрів, але обмежені в засобах. Це справжня "робоча конячка" для широкого спектру застосувань.

Оновлений дизайн, швидкий, точний і такий, що сертифікується елементний аналіз з межею виявлення до 50 ppm., не залишить нікого байдужим. Тепер кожна фірма, навіть невелика, може дозволити собі потужний OЭС з феноменальною продуктивністю, якістю і економічністю!

Оновлений спектрометр MOSS в комплекті з п'єдесталом / New MOSS from MetalPower

Ключові особливості MOSS

Легкість і компактність - малі габарити (250х280х300 мм) і вага (15 кг) дозволяють зручно розмістити прилад у будь-якій лабораторії і переносити його однією людиною.

Висока точність – забезпечується повністю цифровим джерелом з контрольованим струмом.

Эргономичность – забезпечується за рахунок підпружиненого затиску для зразків і відкритої іскрової підставки, для розміщення широкого діапазону зразків.

Швидкість аналізу – час аналізу до 25 секунд для усіх типів металів і сплавів.

Широка елементна база – 30+ елементів по базах, з можливістю використання декількох аналітичних баз.

Економічність – Більше 2000 прожигов на аргоновий балон об'ємом 40 літрів.

Модернізація – можливість додавання широкого спектру аналітично баз і матриць, можливість додавання Азоту.

Простота використання – швидка установка, легкість в освоєнні і роботі, не потрібно спеціальне навчання для використання усіх основних операцій.

MOSS – необхідний інструмент

МОSS анализирует содержание серы и фосфора в углероде до 50 ppm., бор до 5 частей и азот до 50 частей ppm.

Крім того, здатний аналізувати чорні, кольорові метали і сплави MOSS пропонує аналітичні можливості для більше 30+ елементів (у тому числі азоту в сталях) по різних базах, включаючи Fe, Cu, Al, Zn, Ni, Pb, Sn, Mg, Co, Ti і так далі, що робить спектрометр необхідністю для будь-якої фірми в металургійній промисловості.

MOSS - це потужне, гнучке і економічне рішення для самих різних завдань як на малих підприємствах, так і на великих заводах в якості резервного спектрометра.

Економія на абсолютно кожному аспекті

MOSS встановлює новий стандарт споживання газу, виконуючи більше 2000 випробувань на 40-літровий балон аргону.

Вимоги до технічного обслуговування мінімальні, прилад розрахований на те, щоб з ним могли працювати неспеціалісти після базового навчання під час установки. Це найкомпактніша і найлегша модель з габаритами (250х280х300 мм) і вагою всього біля 15 кг, що дозволяє зручно розмістити прилад у будь-якій лабораторії і переносити одній людині.

Висока якість виготовлення

Щоб утілити цей інструмент в життя, застосовувалися передові технології у поєднанні зі світовими новинками в області оптики. Кожна підсистема була розроблена з найвищим рівнем якості. Розміщений в компактному корпусі спектрометр має ультрасучасну оптичну систему, детектор ПЗС з надвисокою роздільною здатністью, пропрацьовані рішення електронних компонентів і система обробки даних.

Джерело імпульсних струмів останнього покоління

Прилад оснащений потужним і в той же час дуже компактним цифровим плазмовим генератором з регулюванням струму, що забезпечує найвищий рівень точності і стабільності. Забезпечення стабільності плазми, порівнянну з моделями набагато більш високого рівня, робить MOSS єдиним ОЕС у своєму класі, що має полностью цифрове джерело збудження з контрольованим струмом! В результаті забезпечується феноменальна точність в усьому діапазоні металів і сплавів.

Новаторський дизайн оптичної системи

Оптика на MOSS дійсно новаторська. Надзвичайно компактна конструкція орієнтована на забезпечення високої точності і повторюваності з широким охопленням елементів. Вибір аналітичної лінії можливий в усьому діапазоні довжин хвиль, а конструкція у поєднанні з джерелом збудження забезпечує надзвичайно високу гнучкість з точки зору мінімального і максимального діапазону для кожного елементу. Конструкція оптики також забезпечує істотні переваги в плані довгострокової стабільності, а значить і в економії!

Ідеальне рішення для зростаючого бізнесу

У MOSS передбачені заводські калібрування для більш ніж 30 елементів на декількох базах, включаючи Fe, Cu, Al, Zn, Ni, Pb, Sn, Mg, Co, Ti і так далі. У будь-який час можна додати додаткові бази, щоб задовольнити конкретні потреби різних застосувань, забезпечуючи зростання аналітичної системи у міру розвитку бізнесу!

MOSS – це в усіх значеннях слова, БОС!

Елементи, визначувані на основі "Fe"

Елементи, визначувані на основі "Al"

Елементи, визначувані на основі "Cu"

Елементи, визначувані на основі "Zn"

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.