оптикоэмиссионные спектрометры, рентгенофлуоресцентные анализаторы, лазерные оптикоэмиссионные анализаторы для химического анализа металлов и сплавов
Лазерний портативний аналізатор SciAps Z-901 CSi

Лазерний портативний аналізатор Z-901 CSi - спеціалізований портативний лазерний аналізатор LIBS для аналізу Вуглецю та Кремнію в сталі. Є чудовим доповненням до рентгенівського аналізатора (XRF).

Це найпортативніший і найлегший аналізатор у світі для аналізу вуглецю та кремнію в сталях. Вага приладу складає всього 1,75 кг, що дозволяє щодня користуватися ним без утоми.

Новий портативний аналізатор CSi - це ідеальне рішення для фахівців, які вже мають портативний рентгенівський аналізатор (РФА), але періодично потрібне визначення вуглецю. Прилад серії Z-901 CSi забезпечує швидкі та точні результати по вуглецю, доповнюючи дані рентгенівського аналізатора (РФА), а завдяки сучасній програмі SciAps всі дані об'єднуються в одному звіті. >

Інноваційна лазерна технологія SciAps LIBS в даний час широко використовується для аналізу вуглецю. Вона включена в методику API 578 2nd Edition (Програма перевірки матеріалу для нових та існуючих систем трубної обв'язки) з легованої сталі), прийняту всіма великими нафтопереробними підприємствами та використовувану в усьому світі виробниками металу, інспекційними компаніями, фахівцями/операторами трубопроводів, електростанціями та ін. підприємствами, що застосовують вуглецеві та нержавіючі сталі.

Особливості та переваги лазерного аналізатора Z-901 CSi:

 • Вимірює C, Si у сталях, нержавіюча сталь класу L та H.
 • Надкомпактний: 1,75 кг, Z-901 CSi за розміром та вагою не поступається більшості портативних XRF-приладів. Це найкомпактніший, найлегший і найелегантніший аналізатор у світі для аналізу вуглецю в сплавах.
 • Дисплей високої роздільної здатності розташований на задній панелі для зручності огляду результатів.
 • Інтуїтивно зрозуміла операційна система Android з підтримкою Програм і простим оновленням.
 • Повноцінні звіти за вашим шаблоном, хмарне управління даними.
 • Міцний корпус із металу для довговічної роботи.
 • Вбудована камерадля прицільного аналізу (особливо важливо для зварних швів).
 • Макро-камера для фотодокументації звітів, зчитування штрих- та QR-кодів.
 • Вузький ергономічний корпус для контролю зварних швів та важкодоступних місць аналізу.
 • Легкозамінний балончик з аргоном.
 • LIBS спектрометр: вдосконалена конструкція для високої роздільної здатності та широкого хвильового діапазону.
 • Функція растрування лазера.

Хмарна інтеграція даних рентгена XRF та лазера CSi

Думаєте два аналізатори – це подвоєна робота зі звітами? Ні! Компанія SciAps пропонує хмарне зберігання для злиття результатів та даних портативних лазерних аналізаторів CSi та рентгенівського аналізатора (РФА), створюючи звіти, що поєднують вуглець і кремній, отримані від LIBS з аналізом металів з РФА.

Комплект для будь-яких завдань з експрес аналізу

SciAps X-550 та Z-901 CSi - це найкращий комплект для будь-яких завдань з експрес аналізу та підтвердження марок PMI за максимальної продуктивності. Вибирайте обидва пристрої в одному комплекті One Box.

XRF: відмінно підходить для основних та важких металів. Легко використовувати, особливо на порошкових, ґрунтових та рудних матеріалах.

LIBS: аналіз елементів, які не можна перевірити за допомогою XRF: Li, Be, B, C, F, Na та інші. Покращена продуктивність для Mg, Ca та K порівняно з XRF. Можливість мікроаналізу з розміром лазерного сліду 100 мкм.

Вага 1.75 кг з акумулятором
Габаритні розміри 273 x 60 x 219 мм
Дисплей 2,7" кольоровий сенсорний екран високої яскравості, що читається при будь-якому освітленні; розташований на задній панелі для зручного перегляду результатів.
Живлення Вбудована літій-іонна батарея, що перезаряджається, що перезаряджається всередині пристрою або за допомогою зовнішнього зарядного пристрою живлення від мережі змінного струму.
Керуюча електроніка ARM Quad Cortex -A53 1.2 GHz Пам'ять: 2 GB LPDDR3, eMMC 16 GB
Зберігання даних Збереження результатів: 32 GB внутрішня SD карта
Коммунікації Побудований на платформі Android для зручності експорту даних у режимі реального часу, включає вбудований Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), Bluetooth (BR/EDR+BLE), GPS та USB-C для підключення практично до будь-якої системи керування інформацією.
Візуалізація Вбудована камера та лазерний маркер-приціл для перегляду зразка до та під час аналізу для правильного позиціонування зразка. Включає другу "макрокамеру" для сканування QR-або штрих-кодів, а також для фотодокументації та створення звітів.
Растр лазера Вбудований механізм для растрування лазера в дискретні місця для прицільного аналізу або усереднення.
Робоче середовище Запатентована SciAps система Opti-Purge забезпечує інертне аргонове середовище, що покращує співвідношення спектрального сигналу до шуму та підвищує відтворюваність сигналів в ультрафіолетовому діапазоні.
Контроль калібрування Вбудований стандартний зразок з нержавіючої сталі 316 для автоматичного калібрування та перевірки хвильової шкали.
Корекція дрейфу Бортове програмне забезпечення для автоматичного коригування дрейфу з наданими заводом або користувачем довідковими стандартними матеріалами.
Сертифікація Зареєстрований CE (Вуглецеві еквіваленти), RoHS, USFDA, ГОСТ Р. Лазер класу 3в. Вбудований датчик наявності зразка допускає роботу за умов Класу 1.
Діапазон довжин хвиль спектрометра 190 – 260 нм
Калібрування Низколеговані сталі: C (0.008 до 1.25%), Si
Безпека Захист паролем; підтримка декількох користувачів з рівнем доступу, що настроюється
Z-901CSi /z-901

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.