производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Захисти себе, свій бізнес і своїх колег!

У рамках допомоги підприємствам України у боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID - 19 компанія ТОВ "НВП "Укрінтех" пропонує безконтактний інфрачервоний пірометр власного виробництва UIT ТТ-40.

Також в наявності є тканинні захисні маски. Мінімальне замовлення для формування партії до відвантаження - 50 шт.

Безконтактний пірометр призначений для виміру температури тіла, а також для зміни температури поверхні об'єктів і матеріалів.

Прилад зручний і може бути застосований як для домашнього використання, так і в умовах клінік, лікарень, бібліотек, шкіл, митниць, аеропортів і інших установ.

Безконтактний вимір температури здійснюється за допомогою однієї кнопки, допомагає швидко перевіряти людину на захворювання грипом або іншими інфекціями, яким властиве підвищення температури тіла.

Для оперативної оцінки результатів вимірів прилад оснащений колірною сигналізацією. Нормальний діапазон температур позначений зеленою колірною сигналізацією, завищена температура відображається червоною колірною сигналізацією.

Також прилад оснащений звуковою сигналізацією, яка оповіщає оператора про закінчення процесу виміру.

Пірометр універсальний, компактний і ергономічний. Дозволяє вимірювати температуру, тіла, предметів і рідин. При цьому вимір не вимагає безпосереднього контакту.

Пам'ять приладу дозволяє зберігати до 32 виміряних значень. Автоматичне відключення приладу дозволяє дбайливо витрачати елементи живлення.

Основні особливості приладу

  • Точність виміру: погрішність коливається в межах менше ніж ± 0,3 ℃. Цієї точності вдалося досягти завдяки використанню високоякісної інфрачервоної системи.
  • Швидкий вимір температури: час виміру складає менше 1 секунди.
  • Простота у використанні і ергономіка: вимір проводиться однією кнопкою, звукова і світлова сигналізація для зручності оператора.
  • Вимір: безконтактне, наведення на голу ділянку шкіри або лоб людини.
  • Дистанція виміру: в межах 5~10 см, вимір не вимагає фіксованої відстані.
  • Термін служби елементів живлення: більше 100 000 циклів виміру на двох лужних батареях типу AA.
  • Екран виведення інформації: великий LCD- дисплей з білим підсвічуванням, чітке відображення результатів при будь-якому рівні світла і під будь-яким кутом.

З питань придбання звертайтеся:

066 356 42 23 Буслаева Олена

066 639 6414 Парфенова Інна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.