производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!

Шановні друзі та колеги!

Компанія «Укрінтех» вітає Вас – з Новим роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця висловлюємо Вам слова вдячності за нашу співпрацю, Ваш професіоналізм, завзятість і творчий підхід до спільних справ. Ми цінуємо сформовані відносини та далі бажаємо бути корисними для Вас, допомагати створювати та реалізовувати нові ідеї в сфері обладнання і технологій.

Новорічна магія наповнює серця радістю та новими сподіваннями, тож нехай збуваються заповітні мрії, втілюються в життя амбіційні плани та реалізуються найсміливіші рішення!

Бажаємо, щоб здоров’я, мир, благополуччя , любов близьких людей, гармонія та домашній затишок панували у Ваших сім’ях! Хай кожний день нового року буде наповнений натхненням та творчістю, багатий на яскраві події та цікаві зустрічі.

Нехай у Новому році життя дарує Вам тільки приємні несподіванки, доля буде щирою на подарунки, діловий успіх супроводжує всі ваші починання, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання, а Різдво наповнить Ваші серця миром, радістю, щастям та любов’ю.

Новий рік 2022 рік хай буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети й енергії для її досягнення.

З найкращими побажаннями,
колектив «Укрінтех»

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.