производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Єдиний у світі лазерний портативний аналізатор Z-200C+

З 17 серпня 2018 г компанія "Укрінтех" представляє нову розробку виробника SciAps - єдиний у світі лазерний портативний аналізатор Z - 200C+ з технологією лазерно-іскрової емісійної спектрометрії (ЛІЕС), з інтегрованим продуванням аргоном, що дозволяє аналізатору також працювати і в повітрі, що забезпечує швидкість перевірки і точність вимірів.

Серія лазерних аналізаторів Z - це сучасне рішення задачі по експрес аналізу хімічного складу сплавів на будь-якій основі, а також інших матеріалів - руд, відходів, гірничо-хімічної сировини.

Цей спектрометр забезпечує чудову відтворюваність по найлегших елементах таким як C, Li, Be, B, Mg, Al, Si, порівнянну з мобільними OES аналізаторами, при цьому маючи портативність ручних пістолетів XRF.

Основною і головною перевагою цієї лінійки проділів, являється можливість визначення вуглецю.

Аналізатор SciAps серії Z застосовний в різних галузях, наприклад, в геохімії, дослідженні грунту і корисних копалини, в нафтопереробних компаніях, при рішенні завдань сортування і переробки металу та ін.

ЦНД компанії "Укрінтех"; атестований і акредитований на проведення досліджень контролю матеріалів і готовий здійснити послугу з хімічного аналізу портативним спектрометром Z - 200C+, з визначенням вуглецю без руйнування деталі. Також можливо здійснити химанализ матеріалу поза лабораторією. Портативний аналізатор Z - 200C+ відповідає вимогам до лазерного оптичного спектрометра, необхідним для успішного польового дослідження широкого діапазону елементів і сплавів.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.