производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Як правильно вибрати аналізатор для ваших потреб

Як правильно вибрати аналізатор для ваших потреб

Керівництво з вибору аналізатора Sci Aps

SciAps Inc.(США) - провідний виробник і розробник наукових приладів, що спеціалізується на портативному аналітичному обладнанні. Надають міцні, перевірені в польових умовах портативні інструменти для ідентифікації будь-якого з'єднання, будь-якого мінералу, будь-якого елементу - в будь-якому місці на планеті.

Наведене нижче керівництво підкаже безліч додатків для аналізу сплавів, і яка технологія краще.

Таблиця SciAps-Complete-Periodic-Table-March-2020_RUS_A4.pdf

Кілька ключових моментів з вибору:

  • SciAps Z аналізує всі типи металів, сплави на будь-якій основі в той час як інші лазерні аналізатори орієнтовані на алюмінієві сплави.
  • SciAps X и Z працюють на одній і тій же програмній платформі, операційній системі (Android) і мають однаковий інтерфейс. А також кольоровий сенсорний дисплей, оснащені WiFi, Blutooth, GPS, можливість запускати додаткові програми, виходити в інтернет. Всі ці функції забезпечують легке освоєння і простоту використання приладу, миттєву синхронізацію аналізатора з мобільними пристроями, забезпечують швидку передачу даних.
  • У серії X і Z використовуються однакові батареї і зарядні пристрої, тому вони завжди сумісні для будь-якого приладу!

Чому це важливо?

Якщо у вас несподівано виникли великі обсяги сортування жароміцних металів, ви можете використовувати лазерний аналізатор серії Z і рентгенофлуоресцентний аналізатор серії X

Переваги рентгенівських детекторів

Як правило в сучасних рентгено-флуоресцентних спектрометрах встановлені дрейфові кремнієві детектори, які мають вельми крихке віконце. В результаті чого, оператор в процесі роботи з металом може гострими зразками або стружкою пошкодити прилад, що спричинить за собою дорогий ремонт. Якщо витрати на заміну детектора не входить у ваші плани і змушують вас відмовитися від рентгенівських аналізаторів, то тоді варто звернути увагу на SciAps X серію.

SciAps серії X оснащений подвійною захисною технологією. Перший захист - сталевий затвор, шторка, яка відкривається тільки під час тесту. Коли аналізатор не вимірюються, детектор захищений міцним сталевим затвором. Коли ви опускаєте аналізатор в мішок зі стружкою, затвор залишається закритим, і детектор захищений від гострих металевих зразків.

У разі якщо вам необхідно буде поміняти проленовой плівку - затвор буде захищати детектор від випадкового дотику пальців. Крім того, вам тепер не знадобляться інструменти (викрутка), так як фронтальна пластина вимірювального блоку знімається просто руками, але при цьому має спеціальний фіксатор, міцно утримує її на місці.

А що на рахунок захисту під час самого тесту? Детектор захищений матеріалом з вуглеволокна, що повністю запобігає пошкодженню вікна детектора металевими зразками, стружкою і іншого.

Кращий «повітряний» лазер для базового сортування і там, де виключається X-ray випромінювання. Для сплавів на основах: Al, Fe, Cu, Ti, Ni.
Для будь-яких сплавів, (аргон / повітря), без C, ідеальний для легких ел-ів і задач, що виключають X-ray випромінювання.
Єдиний в світі портативний лазер з вуглецю. чудовий для C від 0.008% в будь-яких сталях, вкл. нержавійку, плюс Вуглецеві екв-ти.

Найширший спектральний діапазон з усіх LIBS, визначає всі ел-ти Таблиці, ідеальний для геохімії, наукових та ін. задач по неметаллам.
Самий портативний і швидкий XRF / РФА. Турбо трубка (з струмом 500мкА) дає супер хар-ки по легким: Mg, Al, Si, P, S. «Побачить»0. 25% Mg на 2 сек. для поділу Al марок: 6061, що 6063 і 1100. За 4 сек. - 0,05% Si, 0,005% P і S в нізколегір. і нерж. стали.
Кращий в середньому сегменті цін. Продуктивний для сплавів, відмінні LOD для екології.

Самий бюджетний XRF / РФА. Високошвидкісний PIN детектор (45K cps) гарантує відмінну точність.

Компанія «Укрінтех» є офіційним представником SciAps в Україні.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.