производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека - 2021»

З 15 по 18 червня 2021 в Міжнародному виставковому центрі відбудеться спеціалізована виставка «Зброя та безпека», яка на сьогоднішній день займає лідируючі позиції в сфері оборонної промисловості.

Сьогодні реформа оборонної промисловості - актуальна тема, оскільки вона повинна закласти основи для подальшого розвитку високотехнологічних виробництв. Виходячи з цього, основні пріоритети оборонно-промислового комплексу залишаються незмінними: розвиток об'єктів інфраструктури, закупівля, модернізація і ремонт систем озброєння і військової техніки, отримання необхідних можливостей. Виставка «Зброя та безпека 2021» - є хорошим інструментом для посилення військово-технічного співробітництва із зарубіжними партнерами і поліпшення загальноекономічних ресурсів.

Для різних країн можливість організувати великомасштабну збройову виставку формується певною позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку і розширення оборонної промисловості, а також науково-технічної бази. Вже протягом багатьох років успішно проводиться цей захід, що є доказом високого авторитету науково-промислового комплексу в проектуванні і виробництві нових видів зброї, приладів, військової та спеціальної техніки, надійність яких багаторазово було перевірено в реальних умовах.

Також, не менш важливим аспектом є контроль якості всього спектру обладнання. І, як правило, ефективна система контролю якості в більшості випадків сприяє своєчасному попередженню або зниженню збоїв і помилок в роботі з подальшим їх виправленням з мінімальними матеріальними витратами і втратами. Для того щоб запобігти незаплановані зупинки, необхідно мати в своєму арсеналі якісне обладнання, за допомогою якого можна контролювати різні етапи виробництва.

Протягом багатьох років компанія «Укрінтех» напрацювала величезний досвід в підборі обладнання для контролю якості матеріалів і виробів, що дозволяє комплексно вирішувати виникаючі труднощі клієнтів в роботі з технікою.

В рамках виставки компанія «Укрінтех» запрошує відвідати свій стенд№2-B73, на якому Ви зможете ознайомитися з новою продукцією, дізнатися про можливості та послуги компанії, обговорити розвиток співробітництва, а також обмінятися цінним досвідом з нашими фахівцями.

Організатор: Міжнародний виставковий центр.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр пр. Броварський, 15, Київ, Україна.

Ми будемо щиро раді Вашому візиту!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.