производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
XRF забезпечує контроль якості найважливіших кріпильних виробів

Металеві деталі кріплення, такі як гвинти, гайки, болти і затиски, є універсальними компонентами багатьох машин і агрегатів. Металеві застібки також можуть використовуватися для з'єднання таких матеріалів, як дерево, метал, пластик або навіть тканину. Кріпильні деталі виготовляються зі сталі, латуні, алюмінію або інших металів, в залежності від проектних характеристик додатки, для якого вони використовуються.

болти

В критично важливих сферах, таких як аерокосмічне виробництво, кріпильні деталі, виготовлені з неправильного сплаву, можуть привести до дорогих або навіть катастрофічних наслідків, що підтверджується документально підтвердженими випадками підроблених кріпильних виробів в промисловості. Якщо кріпильні деталі, використовуються в важливих сферах, таких як виробництво деталей літаків, які не виготовлені з необхідного сплаву, вони не зможуть витримати вагу і навантаження, на які вони розраховані.

кораблі
Після кількох гучних справ про підробку бронетехніки, кораблів ВМФ і міждержавних автомобільних мостів, Національний інститут стандартів і технологій в 1990 році в США створив Закон про якість кріплення (FQA) «Fastener Quality Act», щоб гарантувати, що промислові кріпильні вироби виготовляються відповідно до специфікаціям.

На щастя, перевірку металевих сплавів, використовуваних в кріпильних виробах, можна швидко і легко виконати за допомогою портативних рентгенофлуоресцентних аналізаторів (XRF).

XRF - це метод неруйнівного контролю, який дозволяє аналізувати зразок металу за секунди, практично не вимагаючи підготовки зразка. Портативні XRF - аналізатори, не вимагають вакууму і можуть виконувати аналіз за секунди.

Відеоогляд на «Рентгенофлуоресцентний аналізатор SciAps X250»

Досягнення в області портативних XRF-технологій розширилися до такого ступеня, що сучасні аналізатори здатні розрізняти марки сплавів, які майже ідентичні за складом один одному. Наприклад, різниця між марками сплаву алюмінію 2014 і 2024 полягає в першу чергу в змісті магнію. Марка 2014 містить від мінімуму 0,2% магнію до максимуму 0,8%. Марка 2024 від 1,2% магнію до 1,8%. Використовуючи одну з останніх технологій кремнієвого дрейфового детектора (SDD) і оптимізоване збудження зразка, тепер можна визначити різницю - в режимі реального часу за допомогою портативного XRF - між деталями, виготовленими з цих двох дуже схожих сплавів.

На ринку кріпильних виробів XRF використовується для перевірки сировини, що надходить, щоб переконатися, що воно відповідає марці сплаву і складу, задокументованим у звіті про випробування матеріалу, до виробництва продукту. Він також використовується для остаточної перевірки якості перед відправкою готових деталей замовнику. Цей процес «подвійної перевірки» допомагає переконатися, що надходить сировина і вихідні готові деталі відповідають очікуваним інженерним вимогам.

Портативні XRF-аналізатори - незамінні інструменти для проведення позитивної ідентифікації матеріалів (PMI) вхідної сировини, незавершеного виробництва і остаточного контролю якості готових деталей. Багато видів кріплення, наприклад, в аерокосмічній, енергетичній або військовій сферах, дійсно представляють собою життєві ситуації. З огляду на все це, PMI, який використовує портативний XRF, повинен бути обов'язковим як частина будь-якої остаточної програми забезпечення якості, такий як ISO 9001.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.