Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Вимірювання товщини покриттів

Для вимірювання товщини різних захисних покриттів в Центрі Незалежних Досліджень використовується універсальний толщиномер Константа К5.

Можливості даного обладнання дозволяють проводити вимірювання товщини лакофарбових і гальванічних покриттів таких виробів, як листи, ємності, мостові, транспортні конструкції, труби, після їх виготовлення і в процесі використання.

В рамках товщинометрії покриттів можливий контроль на деталях з шорсткістю до Rz = 400 мкм, на малорозмірних деталях, а також на внутрішніх поверхнях порожнистих виробів.

Дана послуга доступна як в Центрі Незалежних Досліджень, так і під час виїзду наших фахівців на Ваше підприємство.

Вимоги до зразків:

Головною перевагою дослідження матеріалів методами неруйнівного контролю є відсутність необхідності вирізки зразка. Це дозволяє проводити дослідження великих і великогабаритних виробів без руйнування деталі. Однак для проведення якісного аналізу необхідно підготувати досліджувану поверхню.

Інформація про попередню підготовку зразків узгоджується заздалегідь в рамках обговорення технічного завдання з нашими фахівцями.

і наш фахівець скоро з Вами зв'яжеться.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.