производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Вихрострумовий датчик-принцип дії і застосування

Вихорострумові датчики в основному використовуються для вимірювання зміщення і положення електропровідних цілей. Зазвичай вони використовуються для вимірювання феромагнітних і неферомагнітних матеріалів. Доступні в мініатюрних і субмініатюрних моделях, вони також можуть використовуватися для вимірювання в обмеженому просторі. Як працює вихрострумовий датчик?

Вихрострумовий датчик працює по індуктивному вихрострумовому принципом. Він вимірює відстань на основі добування енергії з коливального контуру, яка потрібна для генерації вихрового струму в електропровідних матеріалах.

Коли на чутливу котушку подається змінний струм, навколо котушки формується магнітне поле. Якщо в це поле помістити електропровідний матеріал, то відповідно до закону індукції Фарадея індукується поле вихрових струмів. Коли об'єкт рухається, це викликає зміна імпедансу котушки, яке пропорційно зміні відстані між датчиком і метою.

Переваги вихретокового датчика

Вихорострумові датчики мають чудову температурною стабільністю і стійкістю до тиску, температури, бруду і маслу. Вони здатні працювати при тиску до 4000 бар і є одними з кращих неізнашіваемих безконтактних датчиків для вимірювання переміщення і положення в суворих промислових умовах.

Датчики також можуть вимірювати з високою швидкістю до 100 кг зразків в секунду. Головку датчика також можна налаштувати відповідно до конкретних запитів клієнтів, щоб вона відповідала різним вживанням. Датчики, як правило, мають мініатюрний розмір і тому підходять для вимірювання в місцях з обмеженим доступом. Ці датчики також недорогі і можуть використовуватися в масових OEM-додатках.

Можливі області застосування вихретокового датчика

Вони підходять для застосування в суворих промислових умовах завдяки своїй чудовій стійкості до масел, бруду, пилу, вологи і полях магнітних перешкод.

Завдяки своїй стійкості і стійкості до вимірювань в екстремальних умовах, вихореструмо датчики широко використовуються в різних галузях промисловості.

Ось деякі приклади:

  • Вимірювання вібрації приводів на заводах з цинкування сталі
  • Рух циліндра в двигуні внутрішнього згоряння
  • Вимірювання товщини листового металу в зазорі ролика
  • Вимірювання рух гідроциліндрів
  • Використовується в літаках для вимірювання руху перемикачів дверних замків і закрилків шасі.
Контакти

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.