Центр независимых исследований Укринтех. Контроль химического состава металлов и сплавов. Механические испытания металлов и сплавов. Измерение твердости по всем основным шкалам. Измерение толщины материала, контроль поверхностей. Металлографический анализ. Выгодные цены, минимальные сроки выполнения заказов. Гибкая система скидок
Механічні випробування зразків на вигин

Випробування на вигин здійснюється для визначення здатності матеріалів і зварних швів чинити опір вигинанню, дозволяє витримати задану деформацію і визначити межі їх пластичності.

Цей метод застосовується для оцінки схильності до крихкого руйнування високоміцних сталей (метод "приладового вигину), а також при визначенні в'язкості руйнування і чутливості до гострих тріщин.

При випробуваннях на вигин твердих матеріалів досягається більша точність, ніж при випробуваннях на розтягування. Це відбувається за рахунок великих значень межі міцності внаслідок м'якших умов випробувань на вигин. Принцип цього методу грунтується на тому, що зразок згинається на певний кут.

Для проведення випробування для вигин використовують такі види металопрокату, як стрічка або лист. Ці випробування демонструють поведінку матеріалу під час граничних навантажень, показує рівень пластичності виробів і міцність.

Механічні випробування зразків на вигин

Випробування проводяться на сервопривідних машинах UIT STM 001/STM 050

Центр Незалежних Досліджень пропонує проведення випробувань на сучасному високоточному лабораторному устаткуванні.

Доставка зразків в лабораторію доступна будь-якою зручною поштовою службою.

Результати досліджень в середньому очікуються в течії 3-5 робочих днів залежно від завантаженості Лабораторії і обсягу замовлення.

В якості результатів надається оформлений прокол з укладенням.

Вимоги до зразків для випробувань:

Підготовка зразків для випробувань проводиться згідно ГОСТ 14019-2003 (ИСО 7438:1985). Повне технічне завдання і вирізка зразків по кресленнях узгоджуються додатково з нашими фахівцями.

і наш фахівець скоро з Вами зв'яжеться.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.