производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Впровадження в експлуатацію оптико-емісійного спектрометра Мetavision 1008i-3

Більшість підприємств прагне підтримувати високий рівень якості, щоб кожен виріб, послуга, процес і функціонування відповідали всім вимогам. Для цього, повинні бути впроваджені правильні технології, сучасні обладнання, системи і процедури для забезпечення необхідного управління якістю на кожному етапі виробництва.

Маючи багаторічний практичний досвід в ефективному підборі й постачанні обладнання компанія «Укрінтех» надає ефективні рішення різних завдань.

Зовсім недавно фахівці нашої компанії успішно ввели в експлуатацію оптико-емісійний спектрометр Мetavision 1008i3, виробництва компанії Metal Power (Індія). В рамках поставки інженери здійснили установку, настройку і навчання роботи з приладом.

Компанія Укрінтех є офіційним представником компанії Metal Power

Компанія Metal Power пропонує широкий вибір приладів для аналізу металів і сплавів: настільні та стаціонарні оптико-емісійні спектрометри. Надають повний спектр продуктів і послуг для задоволення аналітичних потреб металургійної промисловості. Асортимент продукції охоплює лабораторні спектрометри оптичної / атомної емісії (OES / AES), мобільні спектрометри, аналізатори водню для розплавленого алюмінію, сертифіковані еталонні матеріали (CRM), машини для підготовки зразків для спектрометрів, а також широкий спектр аксесуарів. Сьогодні компанія має більш ніж 25-річний досвід роботи в сфері чорної і кольорової металургії, і присутні більше ніж в 30 країнах світу.

Спектрометр Мetavision 1008i3- експертний рівень для аналітичних лабораторій! Даний аналізатор має новий дизайн і нові аналітичні можливості, призначений для аналізу хімічного складу металів і їх сплавів.

Хімічний аналіз металів і сплавів проводиться з метою визначення кількісного вмісту елементів для встановлення марки досліджуваного зразка. Саме хімічний аналіз металу дозволяє визначити кількісний склад, наявність домішок і їх концентрації в зразку.

Як відомо, хімічний аналіз речовини є найважливішим властивістю використовуваним людиною, без нього практично неможливо організувати точні технологічні процеси в сфері промисловості. Все частіше розробляються все більш передові методики визначення хімічного складу речовин. До них відноситься і метод спектрального аналізу, що забезпечує точне і швидке вивчення хімії матеріалів. Це пояснюється тим, що останнім часом зросли вимоги до визначення хімічного аналізу металу і сплаву. Багато сфери виробничої і наукової діяльності вимагають матеріали певної «чистоти», а саме: точний, фіксований склад, а також жорсткого обмеження на наявність домішок сторонніх речовин.

Оптико-емісійний спектрометр Мetavision 1008i3 може бути налаштований для аналізу як чистих металів, так і будь-яких груп сплавів, в тому числі складних і многоосновних. Може застосовуватися для підтвердження марок сплавів по всім необхідним елементам як на вхідному контролі в машинобудуванні, так і на металургійних підприємствах для контролю плавки, а також для лабораторних досліджень.

Завдяки широкій області застосування спектрометра, Мetavision 1008i3 ідеально підходить для:

 • Ливарного виробництва;
 • Обробки металів тиском;
 • Виробництва металевих виробів методом екструзії;
 • Автомобілебудування;
 • Оборонної промисловості;
 • Залізничній промисловості;
 • Металообробки;
 • Електроенергетики;
 • Випробувальних лабораторій;
 • Науково-дослідних інститутів.

Крім цього, оптико-емісійний спектрометр вирішує завдання, якщо потрібно: вхідний контроль сировинного матеріалу, експрес-контроль хімічного складу матеріалу в ході плавки, визначення та підтвердження марки металу або сплаву, сертифікаційний аналіз готової продукції та ін.

Переваги оптико-емісійного спектрометра Мetavision 1008i3 наступні:

 • Повний спектральний охоплення в діапазоні 130-671 нм; в тому числі з низьким вмістом O, Na і Li;
 • Широкий спектр елементів і баз;
 • 55+ елементів, в тому числі з низьким вмістом азоту (N), кисню (О), вуглецю (С);
 • Межа виявлення вуглецю в низьколегованих сталях 8 ppm і азоту до 30 ppm.

Крім цього, в рамках поставки оптико-емісійного спектрометра, компанія «Укрінтех» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на базі власного сервісного центру.

У свою чергу ми дякуємо підприємство за довіру і щире бажаємо розвитку і творчих успіхів!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.