производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Вітаємо з Днем енергетика!

З Днем енергетика!

Шановні колеги та друзі!

Прийміть найтепліші та найсердечніші вітання з професійним святом – Днем енергетика!

Життя сучасного світу неможливе без стабільної роботи підприємств енергетичного комплексу. Це – тепло та комфорт у наших будинках, розвиток промисловості, транспорту, будівництво нових споруд. З вашою професією пов'язані всі важливі життєві питання, і ви гідно справляєтеся зі своїми завданнями.

Компанія «Укрінтех» дякує всім енергетикам за сумлінну працю, завдяки якій у наших будинках є світло та тепло, а значить затишок та комфорт. Особливі слова подяки хочеться висловити ветеранам енергетичного комплексу, самовідданою працею яких створено промислово-економічний фундамент.

Висловлюємо вам подяку за кропітку працю, високий професіоналізм та величезну самовіддачу.

Своєю працею ви доводите, що у цій сфері працюють професіонали високого рівня, які вміло вирішують найскладніші завдання та успішно досягають поставлених ідей.

Щиро бажаємо вам роботи без аварійних режимів, щасливого життя без напруги, успішної реалізації всіх задуманих планів, незгасної енергії, удачі, благополуччя вам та вашим близьким! Нехай на балансі потужності енергосистеми організму кожного з вас буде багато сил та здоров'я, а у ваших головах завжди працює генератор геніальних ідей!

З найкращими побажаннями,
компанія «Укрінтех»

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.