тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Вібродіагностика

Контроль механічного стану роторного устаткування при експлуатації, ремонтах і технічному обслуговуванні.
Віброметри серії ADL призначені для контролю параметрів вібрації (віброшвидкості) динамічного устаткування, такого як компресори, насоси, турбіни, вентилятори, димососи та інших…

Віброаналізатори та віброметри

Віброаналізатор є портативним приладом і служить для проведення моніторингу, діагностики, балансування, контролю та вирішення завдань, пов'язаних з вібраційним станом різного промислового обладнання.

Віброаналізатор відображає спектральні та часові характеристики, що дозволяють проводити одно- та двоплощинне балансування. Одночасний вимір параметрів віброшвидкості, вібропереміщення та віброприскорення, зняття спектральних характеристик, діагностика підшипників.

Віброаналізатор дозволяє проводити швидке проведення вимірювань параметрів вібрації, миттєвий розрахунок коригувальних (балансувальних) вантажів/мас.

Область застосування віброаналізатора: газова, нафтова, нафтохімічна, харчова промисловість, машинобудування, металургія, енергетика, залізничний транспорт, комунальне господарство.

Віброаналізатори серії ADL є портативними мікропроцесорними приладами, що дозволяють вимірювати параметри вібрації: середнє квадратичне значення (СКЗ) віброшвидкості, СКЗ віброприскорення, розмах переміщення, пікові значення віброшвидкості.

Виміряні дані зберігаються в пам'яті приладу, вони можуть бути передані на ПК для подальшого аналізу та проведення діагностування технічного стану контрольованого обладнання: насосів, турбін, компресорів, вентиляторів та ін.

При експлуатації та технічному обслуговуванні віброаналізатора-балансувальника необхідно суворо дотримуватись загальних правил безпеки, які враховують специфіку робіт на конкретному об'єкті.

Віброметри (прилад для вимірювання вібрації)

Віброметр - це надійний помічник при оперативному контролі технологічного обладнання в багатьох галузях промисловості.

Існує два види портативних віброметрів:

  • Віброметр ADL P1 (АДЛ) - для вимірювання СКЗ віброшвидкості;
  • ADL P3 (АДЛ) - для вимірювання трьох показників вібрації: віброшвидкості, вібропереміщення та віброприскорення, а також для експрес-діагностики підшипників кочення за піковими характеристиками.

Віброметри мають ударостійкий корпус, фрезерований з алюмінієвого сплаву, що надійно захищає прилад від механічних пошкоджень.

Пилевологозахисне виконання клавіатури, екрану та роз'ємів збереже прилад в агресивних умовах експлуатації, та значно продовжить термін його служби.

Всі віброметри серії ADL (АДЛ) мають вбудований літій-полімерний акумулятор (на відміну від аналогів з живленням від батарей), заряд якого забезпечує до 9 годин автономної роботи.

Дані віброметри знайшли своє застосування на багатьох промислових підприємствах України, для контролю компресорів, насосів, електродвигунів, турбін, вентиляторів, димососів та багато іншого.

Як купити віброметр

Для того, щоб купити віброметр Ви можете зв'язатися з нами за нижче контактними даними та отримати повну консультацію щодо характеристик та призначення віброметрів, що дозволить вибрати та купити віброметр/віброаналізатор придатний для Вашої лабораторії або виробництва.

Ціна віброметра

Віброметр та його ціна обговорюється з клієнтом індивідуально та формується виходячи з необхідної комплектації.

Доставка віброметра здійснюється у всі міста України: м. Харків, Київ, Дніпро, Полтаву, Одесу, Житомир, Кременчук, Кропивницький, Кривий Ріг, Запоріжжя, Павлоград, Луцьк, Львів та ін.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.