Отрезные станки, шлифовально-полировальные станки, запрессовочные станки, металлографически5е микроскопы, расходные материалы, для подготовки образцов, магнитные системы крепления полировальных тканей, шлифовальные диски, алмазные суспензии и пасты, программное обеспечение

Верстати шліфувально-полірувальні

Для того щоб побачити структурні і фазові складові металу або сплаву в оптичний мікроскоп, вже підготовлений шліф потрібно піддати особливій…
Ручний однодисковий шліфувально-полірувальний верстат Bainpol-VT – надійне і просте в експлуатації устаткування, здатне забезпечити основні потреби металографічної лабораторії.
Напівавтоматичний однодисковий шліфувально-полірувальний верстат Bainpol-SA – бюджетне рішення для автоматизації рутинних операцій по підготовці металографічних зразків.
Автоматичний однодисковий шліфувально-полірувальний верстат Bainpol - Auto - повністю автоматизоване рішення світового рівня по підготовці металографічних зразків.
Ручний двохдисковий шліфувально-полірувальний верстат Bainpol-VTD – надійне і просте в експлуатації устаткування, здатне забезпечити основні потреби металографічної лабораторії.
Напівавтоматичний двохдисковий шліфувально-полірувальний верстат Bainpol-VTD SA – бюджетне рішення для автоматизації рутинних операцій по підготовці металографічних зразків.
Автоматичний двохдисковий шліфувально-полірувальний верстат Bainpol-Auto Double Disc - повністю автоматизоване рішення світового рівня по підготовці металографічних зразків.

Шліфовка і поліровка металографічних зразків

Одним з ключових напрямів постачань компанії ТОВ "НПП "Укринтех" є устаткування і витратні матеріали для шліфувально-полірувальних верстатів від відомого у всьому світі виробника устаткування для пробоподготовки – Chennai Metco (Індія). Шліфувально-полірувальний верстат призначений для механічної підготовки досліджуваній поверхні з метою подальшого вивчення її мікроструктури.

Важливим ключовим моментом є правильне дотримання послідовності підготовки поверхні, який здійснює шліфувально-полірувальний верстат. Перед дослідженням під мікроскопом потрібні: шліфовка для вирівнювання поверхні і зняття деформації при мінімумі ушкодження, а так само поліровка для повного виключення ушкоджень.

Компанія ТОВ "НПП "Укринтех" пропонує купити шліфувально-полірувальні верстати серії Bainpol VT 10 і Bainpol VTD 10.

Однодискові шліфувальні і одночасно полірувальні верстати Bainpol VT10 здатні вирішувати завдання будь-якої металографічної лабораторії, також є простим в експлуатації і досить надійним устаткуванням.

Використання верстатів зручне тим, що їх використання доступне в автоматичному, напівавтоматичному і ручному режимі, що сприяє більшій продуктивності процесу шліфовки. У деяких моделях доступна функція вибору швидкості шліфовки і поліровки. Усі моделі верстатів облаштовані високоякісним охолодженням, що дозволяє дієво відводити зайве тепло з робочої області.

Модель дводискових шліфувально-полірувальних верстатів Bainpol VTD 10 здатна вирішувати завдання будь-якої металографічної лабораторії, а також дозволяє економити час і місце робочого простору.

Можлива робота верстатів, як в ручному, так і в напівавтоматичному режимі, а дві робочі поверхні дозволяють скоротити час підготовки шліфу. Залежно від моделі доступна функція вибору швидкості шліфування з діапазоном 50-1000 про/хв.

Термін експлуатації значно подовжують основні елементи верстатів, які виконані з якісної і високоміцної корозійностійкої сталі. Ергономічний дизайн і проста конструкція дозволяють без зусиль проводити заміну витратних матеріалів, яку ми здатні зробити(виконати/здійснити).

Наші фахівці забезпечують гарантійний і постгарантійний сервіс на шліфувальні і полірувальні верстати упродовж усього терміну їх служби.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.