производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Укрінтех - учасник Запорізького промислового форуму 2021

З 18-20 травня 2021 року компанія «Укрінтех» брала участь в «Запорізькому промисловому форумі», який проходив у виставковому центрі «Козак-палац» в місті Запоріжжя.

На даній виставці відображалися основні тенденції розвитку промислової галузі, демонструвалися передові технології та обладнання в галузі металургії, машинобудування, ливарних технологій, зварювання, енергетики, автоматизації та ін.

Участь в даному заході підтверджує прагнення компаній до розвитку, пошуку нових ринків збуту в Україні та за кордоном. Компанії - учасники надавали широкий спектр послуг, які допомагають просувати інновації, знаходити нові комунікаційні можливості.

У свою чергу, фахівці компанії «Укрінтех» на стенді презентували нові досягнення і перспективні розробки компанії, надавали докладні відомості про підприємство зацікавленим партнерам і постачальникам, а також обмінювалися даними про специфіку розвитку ринку, проводили консультації для всіх бажаючих учасників форуму з підбору необхідного обладнання, методик проведення контролю, аналізу і діагностики.

Особливий інтерес викликали нові можливості компанії «Укрінтех», а саме:

  • придбання обладнання в лізинг до 4-х років;
  • співпраця з Adelix Inductri Club
  • нова послуга хімічного аналізу на підприємстві Замовника, без вирізу і пошкодження зразків.

Ми щиро раді кожному новому знайомству і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.