производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр

У Києві був проведений XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ - найбільша промислова виставка, присвячена новітнім технологіям металообробки, машино- і приладобудування, зварювання і обробки поверхні, приводної техніки і промислової автоматизації, вантажному і складському устаткуванню, безпеці праці і супутнім промисловим технологіям.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, ближнього і далекого зарубіжжя. Під час форуму презентуються новітні промислові технології, устаткування, інструмент, комплектуючі, послуги.

Великий інтерес викликав стенд компанії "Укринтех" – високоточне устаткування для контролю якості матеріалів.

На виставці команда "Укрінтех" представила нові розробки компанії в області неруйнівного контролю: ультразвукові дефектоскопи, тепловізори, динамічні твердоміри, товщиноміри.

Презентували устаткування для технічної діагностики і системи контролю вібрації.

Також на стенді була встановлена і продемонстрована робота випробувальної машини навантаженням у 1 тону.

Фахівці компанії упродовж усього форуму демонстрували роботу представленого устаткування. Проводили консультації для усіх бажаючих учасників форуму по підбору необхідного устаткування, методик проведення контролю, аналізу і діагностики.

З упевненістю можна сказати, що щорічна організація МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ дуже важлива для промислових підприємств нашої країни.

Відвідування виставки дозволяє бути в курсі усіх технологічних інновацій, обмінюватися цінним досвідом в рішенні виниклих технічних завдань і дозволяє впроваджувати на підприємства України нові технології, що дозволить їм розвиватися і йти в ногу з часом.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.