производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Укрінтех - учасник XІХ Міжнародного Промислового форуму

Компанія «Укрінтех» 24-27 листопада брала участь в XІХ Міжнародному Промисловому форумі.

Промисловість - невід'ємна сфера нашого життя. Для того, щоб забезпечити повноцінну діяльність для підприємства, важливо подбати про обладнання, яке буде використовуватися для роботи.

На сьогоднішній день багато підприємств використовують стару техніку, яка працює малоефективно, і іноді призводить до неприємних інцидентів. Щоб не ускладнювати ситуацію працівникам виробництва, важливо подбати про сучасний і якісному обладнанні, яке на високому рівні буде справлятися з різними завданнями. Для цього потрібно відповідально підійти до підбору необхідного обладнання.

Щорічно в місті Києві проходить найбільша міжнародна промислова виставка, де учасники представляють різні розробки і технології, в області металообробки, машино- і приладобудування, зварювання й обробки поверхні, приводної техніки і промислової автоматизації, вантажного та догляд за садом, безпеки праці та супутнім промисловими технологіями.

В рамках виставки компанія «Укрінтех» презентувала сучасне обладнання в області приладів неруйнівного контролю, випробувального та лабораторного обладнання, контролю якості матеріалів і виробів:

і багато іншого.

Компанія «Укрінтех» на XІХ Міжнародному Промисловому форумі 2

Фахівці компанії протягом всієї виставки демонстрували роботу представленого обладнання, допомагали підібрати необхідний тип промислового обладнання і конкретну модель з урахуванням вимог, що пред'являються, таких як конкретні умови застосування, співвідношення ціна / якість, терміни поставки та інші характеристики.

У висновку можна відзначити, що Міжнародний промисловий форум був і залишається головним місцем щорічної зустрічі для вітчизняних і зарубіжних професіоналів машинобудівної галузі: виробників, дилерів, постачальників послуг, авторів наукових розробок і їх численних потенційних споживачів.

Ми були раді новим знайомствам і сподіваємося на подальше довгострокове співробітництво!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.