производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Участь в Міжнародній спеціалізованій виставці промислового устаткування в м. Дніпрі

25-27 вересня компанія ""НВП "Укрінтех" брала участь в Міжнародній спеціалізованій виставці промислового устаткування в м. Дніпрі.

Компанія "НВП "Укрінтех" більше 10 років успішно працює і розвивається в області приладів неруйнівного контролю, випробувального і лабораторного устаткування, контролю якості матеріалів і виробів.

На виставці фахівці компанії "Укрінтех" презентували сучасне устаткування:

  • Віброручки IVS
  • Динамічний твердомір D100
  • Лазерний аналізатор SciAps серії Z
  • Рентгенофлуоресцентний поративный спектрометр SciAps серії Х
  • Тепловізор 650 SL і TVS - 250
  • Товщиномір UTE - 20
  • Товщиномір Microgage 2
  • Відеоендоскоп серії VSG
  • Дефектоскоп USE 55 Pro.

Безперервний моніторинг і діагностика вібраційного стану промислового устаткування дозволить оперативно виявити проблемні ділянки і усунути їх, що забезпечить безперервний процес роботи підприємства. Впровадження вібродіагностики у будь-якій галузі промисловості дозволить понизити витрати на простій, ремонти, аварії.

Також фахівці компанії представили ультразвуковий дефектоскоп на фазованих решітках USE 65 FR, що уперше поєднує використання класичних перетворювачів ФАР з математичною обробкою сигналів по методу SAFT.

Презентували і розповіли про перший у світі лазерний портативний аналізатор Z 200 C + виробника SciAps Inc. (США). Аналізатор працює на технології лазерно-іскрової емісійної спектрометрії з інтегрованим продуванням аргоном. Ця технологія забезпечує швидкість перевірки і точність вимірів навіть в повітрі.

Серія лазерних спектрометрів Z - сучасне рішення експрес-аналізу хімскладу сплавів на будь-якій основі, а також інших матеріалів: руд, відходів гірничо-хімічної сировини. Основною перевагою приладу є визначення вуглецю в металах і сплавах, а його малі габарити і вага дозволяють замінити його громіздкі мобільні аналоги.

Відмітимо, що фахівці компанії упродовж усієї виставки демонстрували роботу представленого устаткування. Проводили консультації для усіх бажаючих учасників форуму по підбору необхідного устаткування, методик проведення контролю, аналізу і діагностики.

Ці заходи дозволяють бути в курсі усіх технологічних інновацій, обмінюватися цінним досвідом в рішенні виниклих технічних завдань і дозволяє впроваджувати на підприємства України нові технології, що дозволить їм розвиватися і йти в ногу з часом.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.