производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Участь у XVIII Міжнародному промисловому форумі

Міжнародний промисловий форум - найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить в перелік провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих і визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії(UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає спеціалізовані виставки в області металообробки, машинобудування і суміжних областей, а також насичену програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, ближнього і далекого зарубіжжя. Під час форуму видавалися новітні промислові технології, устаткування, інструменти, комплектуючі і послуги.

На виставці команда "НВП "Укрінтех" представляла, як власні розробки, так і устаткування провідних світових виробників : рентгенофлуоресцентний аналізатор X - 50 XRF, ультразвуковий дефектоскоп USE - 65Fr, ультразвуковий товщиномір UTE - 20, UTE - 35, тепловізоры серії TVS, віброаналізатори IVS - 110/ IVS - 211, систему моніторингу, контролю і вібродіагностики серії GTV - 16, комплекс збору даних(КСД), товщиномір покриттів До-5, твердомір GROWTEST D100, відеоендоскоп Prof5, газоаналізатор Оберіг MG4 і багато що з іншого устаткування.

Також на стенді була встановлена і продемонстрована робота випробувальної машини навантаженням в 1 тонну.

Фахівці компанії "Укрінтех" упродовж усієї виставки демонстрували це устаткування і проводили консультації для усіх бажаючих учасників форуму по підбору необхідного устаткування, методик проведення контролю, аналізу і діагностики.

Відмітимо, що стенд компанії "Укрінтех" відвідали більше 200 представників українських і зарубіжних підприємств, що обумовлено високою потребою до контролю якості матеріалів і виробів.

Участь в цій виставці дозволила бути в курсі усіх технологічних інновацій і обмінятися цінним досвідом в рішенні виниклих технічних завдань!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.