производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Участь у Міжнародній спеціалізованій виставці промислового обладнання «Машпром-2020»

6-7 жовтня компанія «Укрінтех» брала участь у Міжнародній спеціалізованій виставці промислового обладнання «Машпром-2020» в м Дніпрі.

В рамках виставки фахівці компанії «Укрінтех» презентували різне обладнання, в тому числі в сфері приладів для термоскрінінга персоналу:

  • Ультразвуковий дефектоскоп на фазованих решітках USE-65 FR. Сучасний і найбільш ефективний прилад для виявлення дефектів зварних швів і основного металу. Вперше поєднує використання класичних перетворювачів ФАР з математичною обробкою сигналів за методом SAFT.
  • Ультразвуковий товщиномір UTE-20 призначений для вимірювання товщини виробів і конструкцій з металевих сплавів і ізотропних неметалічних матеріалів при односторонньому доступі до них.
  • Ультразвуковий товщиномір UTE-35 призначений для вимірювання товщини стінок металевих виробів, в тому числі під захисними покриттями товщиною до 2 мм.
  • Твердомір динамічний GROWTEST D100 призначений для проведення експрес-контролю твердості металевих виробів. Прилад є ефективним рішенням для вхідного, межоперационного і приймального контролю якості матеріалів, оскільки проводить вимірювання з точністю, наближеною до показань стаціонарних твердомірів.
  • Віброметри серії IVS-P призначені для контролю параметрів вібрації (віброшвидкості) динамічного обладнання, такого як компресори, насоси, турбіни, вентилятори, димососи і інших машин, і механізмів у виробничих умовах.
  • Тепловізор TVS-250 - це промисловий прилад загального призначення в діапазоні температур від -20 ° C до 250 ° C, що дозволяє вирішувати завдання енергоаудиту будівель і споруд, виконувати моніторинг елементів електроустановок та енергорозподільчих пристроїв.

Крім перерахованих вище приладів, також були представлені нові розробки:

Тепловізор із сучасною інфрачервоною камерою, яка одночасно в режимі реального часу вимірює і відображає температуру поверхні і теплові зображення;

Пірометр з налаштованим коефіцієнтом емісії для точного вимірювання температури в важкодоступних місцях, в агресивних середовищах, об'єктах під напругою і рухомих деталях.

А також Безконтактний сканер температури TS-50, який був встановлений в самому виставковому центрі Метеор Експо-центр (Meteor ExpoCenter) і на багатьох інших підприємствах.

Установка безконтактного сканера в «Метеор Експо-центрі» дозволила не задіювати додатковий персонал і при цьому обмежити скупчення людей при вході на виставку.

Крім того, протягом усього заходу фахівці компанії «Укрінтех» проводили консультації для всіх бажаючих учасників форуму з підбору необхідного обладнання та методик проведення контролю.

Дана виставка допомогла учасникам бути в курсі нових розробок і технологічних інновацій, а також дозволила обмінюватися цінним досвідом у вирішенні технічних завдань!

Ми раді кожному новому знайомству і щире сподіваємося на подальшу співпрацю!

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.