Тріщиноміри

Вимір глибини заздалегідь виявлених тріщин, що виходять на поверхню, на виробах з металів і сплавів.

Вимір глибини тріщин

ТОВ "НПП "Укрінтех" надає високоякісні тріщиноміри для виміру розмірів протяжності виявлених дефектів і тріщин на поверхні, яка має сильно виражені магнітні властивості, що визначають кут нахилу тріщини

Ми розробили такий тріщиномір, який гранично задовольнятиме вимоги наших замовників, а так само мати відмітні переваги, такі як: вимір тріщин на непрямих поверхнях, твердих сплавах, в складно доступних місцях. При цьому електромагнітні властивості матеріалу, що перевіряється, не впливатимуть на показання приладу. Так само, тріщиномір здатний проводити коригування, яке можливо змінити і зберегти. Використати тріщиномір можливо на будь-якому робочому майданчику.

Процес виміру відбувається в два етапи. Спочатку вимірюється ділянка без існуючих дефектів, а потім вимір безпосередньо тріщини.

Ціна на тріщиномір залежить від його комплектації. У стандартний пакет входять контрольні зразки з пробою дефектів різних поглиблень.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м. Харків, пр-т. Гагаріна 20, оф. 2319

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

Зі стаціонарних:
+38 (057) 768-09-02

З мобільних:
+38 (066) 613-23-24; +38 (073) 022-36-96
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісный центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.