тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Тріщиноміри

Вимір глибини заздалегідь виявлених тріщин, що виходять на поверхню, на виробах з металів і сплавів.

Вимір глибини тріщин

ТОВ "НПП "Укрінтех" надає високоякісні тріщиноміри для виміру розмірів протяжності виявлених дефектів і тріщин на поверхні, яка має сильно виражені магнітні властивості, що визначають кут нахилу тріщини

Ми розробили такий тріщиномір, який гранично задовольнятиме вимоги наших замовників, а так само мати відмітні переваги, такі як: вимір тріщин на непрямих поверхнях, твердих сплавах, в складно доступних місцях. При цьому електромагнітні властивості матеріалу, що перевіряється, не впливатимуть на показання приладу. Так само, тріщиномір здатний проводити коригування, яке можливо змінити і зберегти. Використати тріщиномір можливо на будь-якому робочому майданчику.

Процес виміру відбувається в два етапи. Спочатку вимірюється ділянка без існуючих дефектів, а потім вимір безпосередньо тріщини.

Ціна на тріщиномір залежить від його комплектації. У стандартний пакет входять контрольні зразки з пробою дефектів різних поглиблень.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.