тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Товщиноміри покриттів

Механічний вимір товщини неотверділих порошкових і лакофарбних покриттів на плоских і циліндричних виробах.
Визначення товщини отверділих покриттів на будь-яких основах, таких як бетон, дерево, пластики та ін. руйнівним методом.
Малогабаритний прилад зі вбудованим або виносним поєднаним перетворювачем для оперативної толщинометрии усіх типів покриттів.
Механічний магнітний товщиномір покриттів на феромагнітних основах
Багатофункціональний високоточний товщиномір покриттів усіх типів
Високоточний універсальний товщиномір захисних покриттів усіх типів

Товщиномір покриттів

З метою збільшення експлуатаційного періоду та покращення зовнішнього вигляду будівельних конструкцій, механізмів та технічних пристроїв, елементи покриваються різними покриттями. Зазвичай, у технологічній документації вказується товщина цього шару, що підлягає контролю.

Для цього компанія «Укрінтех» пропонує широкий асортимент товщиномірів: лакофарбового покриття. Товщиномір гальванічних покриттів. Товщиномір покриття на бетоні. Товщиномір покриттів на пластику. Товщиномір покриттів на металі. Товщиномір емалевих покриттів та ін.

Товщиноміри знаходять широке застосування в різних галузях, а саме у будівництві, суднобудуванні та ремонті суден, а також у машинобудуванні та автомобільній галузі. Вони використовуються для контролю нанесених покриттів під час проведення ремонтних робіт. Такий метрологічний інструмент незамінний для багатьох фахівців.

Дані товщиноміри є незамінним помічником при побудові будівель та споруд для визначення товщини покриття на металі протипожежними, антикорозійними та іншими складами, обов'язковими для того чи іншого виду споруди.

Окрім цього, прилад для вимірювання товщини необхідний для експертів-оцінювачів, страховиків, тим, хто займається ремонтом лакофарбових покриттів, полірувальникам, а також людям, які працюють у галузі контролю якості проведених фарбувальних робіт.

Як правильно вибрати товщиномір покриття:

При виборі товщиноміру покриття потрібно враховувати: агрегатний стан покриття при контролі, матеріал підкладки, матеріал покриття, діапазон та необхідну точність вимірювань, конфігурацію та розміри контрольованої деталі.

За допомогою товщиноміру покриттів можна проводити контроль-діелектричних та гальванічних покриттів на сталевих деталях; діелектричних та електропровідних покриттів на деталях з неферомагнітних металів та сплавів, вуглепластиках; лакофарбових та гальванічних покриттів на внутрішніх поверхнях труб; плакуючих покриттів; захисного шару бетону та визначення розташування арматури залізобетонних виробів; шорсткості поверхні; вологості, температури повітря та точки роси при фарбувальних роботах.

Де замовити товщиномір покриттів

Якщо Ви шукайте, де замовити товщиномір покриттів лакофарбового покриття (лкп), товщиномір гальванічного покриття, товщиномір покриттів на бетоні, товщиномір покриттів на пластику, товщиномір покриттів на металі, товщиномір емалевих покриттів в Україні: Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, Полтава, Луцьк, Вінниця, Кривий Ріг, Маріуполь, Запоріжжя, то компанія «Укрінтех» готова підібрати та укомплектувати товщиномір для ваших щоденних завдань.

Компанія «Укрінтех» пропонує товщиноміри покриттів, що мають високу якість, надійність і точність. Крім цього, в рамках придбання (купівлі) товщиноміра покриття компанія «Укрінтех» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. А за необхідності навчання фахівців із товщиноміром.

Для того, щоб купити товщиномір покриття або отримати актуальний прайс на товщиномір зверніться до компанії «Укрінтех» за контактними даними. Зв'язавшись з нами Ви зможете дізнатися ціну товщиноміра, технічні характеристики, переваги та інші питання, що Вас цікавлять. Як правило, ціна товщиноміра покриттів залежить від моделі та функціоналу.

У даному каталозі «Товщиноміри покриття» Ви зможете детально ознайомитись з такими приладами:

  • Товщиномір гребінки
  • Товщиномір – ніж
  • Товщиномір покриттів UIT Константа МК4
  • Товщиномір покриттів магнітний М1
  • Товщиномір покриттів UIT Константа К6Ц
  • Товщиномір покриттів UIT Константа К5

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.