тепловизоры, приборы для технической диагностики, виброметры и виброанализаторы, ультразвуковые, вихретоковые, магнитопорошковые дефектоскопы, капиллярный контроль, электроискровые дефектоскопы, акустические дефектоскопы, трещиномеры, толщиномеры материалов, толщиномеры покрытий, измерители шероховатости, профилометры
оборудование для контроля герметичности,

Тепловізори

Промисловий тепловизор загального призначення в діапазоні температур від - 20°C до 250°C
Промисловий тепловизор загального призначення в діапазоні температур від - 20°C до 350°C
Промисловий тепловизор загального призначення в діапазоні температур від - 20°C до 650°C з поліпшеним сенсором видимого зображення.

Що таке тепловізор і для чого він потрібен, як правильно вибрати тепловізор. На які характеристики варто звертати увагу при виборі тепловізора.

Що таке тепловізор?

Тепловізор – вимірювальний прилад, який отримує теплове зображення в інфрачервоній області спектра без безпосереднього контакту з обладнанням в будь-який час доби. Основне призначення тепловізора є безконтактне вимірювання температури об'єктів, пошук несправностей обладнання, електрики і недоліків будівництва.

Принцип роботи тепловізора

Принцип роботи тепловізора заснований на аналізі та реєстрації температур поверхні об'єктів. Як відомо, що у кожного з матеріалів своє відображає і поглинає інфрачервоне випромінювання. Нерівномірність нагріву такої ж поверхні дозволяє створювати картину розподілу температури на ній, символізуючи колір на дисплеї з температурою.

ІК випромінювання фокусується за допомогою оптики тепловізора на матрицю, завдання якої-перетворити енергію фотонів в електричний заряд. Далі отриманий сигнал реєструється електронікою тепловізійної системи, який відображається на екрані дисплея як електронне зображення (термограмма).

Термограма – це зображення об'єкта, оброблене електронікою для відображення на дисплеї таким чином, що різні градації кольору відповідають розподілу інфрачервоного випромінювання по поверхні об'єкта. Таким чином, термографістів може просто побачити термограмму, яка відповідає тепловому випромінюванню, що приходить з поверхні об'єкта.

Основні області застосування тепловізора:

 • Енергетика
 • Eлектричні системи
 • Металургійна і сталеливарна промисловість
 • Різні механічні системи
 • Будівництво
 • Пожежогасіння
 • Медицина
 • Нафтохімічна промисловість
 • Eнергетичний аудит

Де тепловізори застосовуються в промисловості?

 • Енергетика - перевірка стану теплових мереж та силових установок;
 • Електричні системи - визначення потенційних перевантажень в електромережах;
 • Різні механічні системи - скорочення час простою обладнання і аварійних ситуацій;
 • Металургія - контроль процесів переробки і прокату сталі, різна діагностика дефектів, визначення температури поверхні матеріалів.

За допомогою тепловізора виявляють місця з недостатнім охолодженням, проблеми з якістю електроенергії, дисбаланс, перевантаження і перенапруги, проблеми з ізоляцією обмоток двигунів, проблеми підшипникових вузлів, тертя через зношування вузлів і механізмів та ін.

Прості і недорогі тепловізори

Компанія «Укрінтех» пропонує широкий вибір тепловізорів серії TVS, які ідеально підійдуть для технічної діагностики двигунів, насосів, теплообмінників, підшипників, редукторів, електрощитів, контактних кабелів, реле, і іншого устаткування.

Промислові тепловізори серії TVS працюють діапазоні температур від -20 ° C до 250 ° C, тепловізор від -20 ° C до 350 ° C, тепловізор від -20 ° C до 650 ° C.

Дані тепловізори серії TVS дозволять своєчасно виявити джерело підвищеної тепловиділення в електромеханічному обладнанні і розподільних електричних мережах. Забезпечити швидке і точне виявлення програвав і різних дефектів в роботі обладнання без переривання технологічного процесу.

Основні переваги і ціна тепловізора

В значній мірі ціна тепловізора залежить від температурного діапазону, дозволу інфрачервоної матриці, дальності дії і додаткових функцій. Підібрати тепловізор для щоденних завдань допоможуть фахівці компанії «Укрінтех».

Нижче розглянемо основні переваги використання тепловізора:

 • Можливість безконтактної дистанційної діагностики будівель і споруд з метою виявлення дефектів в будівництві без руйнування або демонтажу конструкцій.
 • Дистанційна діагностика об'єктів, що знаходяться під напругою, без ризику для життя оператора.
 • Швидке і ефективне проведення локального або комплексного енергоаудиту з метою зниження витрат на енергоносії.
 • Визначення місць витоку води з трубопроводів і ефективності роботи систем опалення.
 • Діагностика рухомих частин машин і механізмів без їх зупинки.

Де купити тепловізор в Україні?

Щоб купити тепловізор з гарантією в Україні, зверніться в компанію «Укрінтех», м. Харьков будь-яким зручним для Вас способом: за вказаними нижче телефонами, через форму зворотного зв'язку на сторінці «Контакти». Ми здійснюємо поставку телевізорів в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Полтава, і т. Д.

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.