производство и поставка оборудования для механических испытаний, неразрушающего контроля, химического анализа и визуального контроля, диагностического оборудования, приборов визуального контроля, систем контроля доступа персонала, элементов систем умного производства. Испытательная лаборатория. Сервисный центр
Сучасне устаткування - в учбовий процес!

Компанія "Укрінтех" передала ультразвуковий дефектоскоп USE 55 на апробацію фізико-технічному факультету Дніпровського національного університету.

Використання сучасних приладів в навчанні - це потрібний і перспективний крок, як для підвищення знань учнів, так і для майбутніх працівників підприємств. Знання сучасних принципів роботи приладів і систем, дозволить учням проводити дослідження і надалі удосконалювати як приладову частину, так і програмні методи обробки результатів вимірів, а також створювати нові системи підтримки ухвалення рішень в неруйнівному контролі і діагностиці при обробці багатопотокових даних, отриманих від великої кількості датчиків і так далі

Студентам фізико-технічного факультету дуже цікаво знайомиться з новим сучасним приладом. Завдяки наявності ультразвукового дефектоскопа студентами проводяться дослідження в частині дипломної роботи, багато студентів з цікавістю приходять на лабораторні роботи по ультразвуку. Навіть після навчання студенти із задоволенням приходять навчиться роботі з новинкою в лабораторії.

Величезна вдячність директорові ТОВ НПП "Укрінтех" Демченко Сергію Володимировичу. Бажаємо Вам успіхів і процвітання вашому підприємству.

З повагою,
ст. викладач "Кафедри радіоелектронної автоматики" ДНУ
Клименко С. В.

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончаря

З 2011 року науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ» успішно працює і розвивається в області контролю якості матеріалів та промислових виробів.

Контакти

ТОВ НВП "Укрінтех":
м.Харків, вул.Ковтуна, буд.50, корпус "А-5"

Для пошти:
а/с 2304, Харків-1, 61001, Україна

ТОВ НВП "Укрінтех"
+38 (050) 499-09-89; +38 (067) 560-89-39
+38 (067) 575-45-10; +38 (057) 768-09-02

"ЦНД Лабораторія"
+38 (098) 262-48-92

Компанія

Виробництво і постачання
випробувального обладнання, устаткування для металографії, приладів НК та ін.

Сервісний центр
Ремонт, сервісне обслуговування і модернізація обладнання.

Центр незалежних досліджень

Акредитована випробувальна лабораторія.